Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 12 ADET Ayakkabı Fırçası Zeppieri Design

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL167,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Ürün Özellikleri :

Materyal : Plastik + sentetik kıllar 

Adet / Renk / Tasarım : 12Adet, TransForMacion Zeppieri Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 6x10 Cm

PROFESYONEL AYAKKABI FIRÇASI : Ayakkabı cilalama fırçamız, son derece yüksek yoğunluğa sahip en yüksek kalitede, %100 sentetik kıllardan yapılmıştır. Bu fırçayı kullanmayı mutlak bir zevk haline getiren ergonomik oval tutma bölgesine sahiptir.

AYAKKABI BAKIMI İÇİN İDEAL : Yumuşak kılları cilalamanın yanısıra süet fırçalamak, bot, deri çanta dahil ve pürüzsüz deri ayakkabılarınız için hızlı temizlik sağlar.

EN İYİ AYAKKABI TEMİZLEYİCİ: Ayakkabıları temizlemek için eski güzel bir cila ve temizleme fırçasından daha iyi bir şey yoktur. İster ayakkabı temizleyicisi, ister bot temizleyicisi veya spor ayakkabı temizleyicisi arıyor olun, eski sadıklarla yanlış gidemezsiniz.

ÇEŞİTLİ RENKLER İÇİN UYGUN: Fırçalarımız her renk ayakkabıda, hatta beyaz ayakkabıda kullanılabilir.

ÇİZME YAPMAZ : Yumuşak ayakkabı fırçamız en sevdiğiniz botları çizmez, böylece gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Normal bir cila, ayakkabılarınızı aşınma izlerinden gerçekten koruyacaktır, 

 SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar