Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 10+8 SET 7 Cm Yükseltici Ayak Tabanlığı L.CRAMPON Design

SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet

  Tükendi!  


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 10 Adet + 8 Adet hediyeli olarak toplam 18 adet paket olarak gönderilir..

Ürün Özellikleri :

Materyal : Kauçuk

Adet / Renk / Tasarım : 36 Adet ( 18 çift) , TransForMacion Lindsay CRAMPON Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan SİYAH rengi, sürpriz yaşamamamnız için birebir gönderiyoruz

Ayarlanabilir Yükseklik Seçimi : Yüksekliği artıran iç taban, hava yastıkları ile 3-7 CM arasında ayarlanabilir, bacak uzunluğunu artırır veya sol ve sağ bacak uzunluk farkını düzeltir. En iyi yanı, bu topuklarının gizli kalmasıdır, öyle ki kimse büyümenizin ardındaki sırrı bilemez. Görünmez bir şekilde güveninizi artıracak!

Nefes Alabilir ve Rahat : Havayı daha iyi sirküle etmek ve nem oluşumunu önlemek için tasarlanan kokuya dayanıklı kadın ve erkekler için ayakkabı taban yükselticilerimiz, arabadayken, yürürken veya hareket halindeyken serin ve rahat bir konfor sunar.

Şok Direnci ve Kemer Direnci : Akıllı hava yastığı tasarımı sayesinde, yastıklı başlıklar topuklarınıza maksimum rahatlık sağlar ve gün boyu rahat hissetmenizi sağlar. Maksimum kalınlık, ayakkabılarınızı çok sıkı hale getirmemesi için optimum bir değerle sınırlandırılmıştır.

Kullanımı Kolay ve Tüm Yüksek Bilekli Ayakkabılara Sığar : Bunlar, sol ve sağ ayak için 1 çift halinde gelir. Tabanlıklar hem erkek hem de kadın ayakkabılarına eşit derecede iyi oturur ve istemediğinizde kolayca çıkarılabilir. Spor ayakkabılarınızı, resmi veya günlük ayakkabılarınızı takın, bunları hemen hemen her türlü yüksek bilekli ayakkabıya yerleştirebilir ve dikkat çekici şekilde daha uzun görünebilirsiniz.

Birçok Durum İçin : İster büyük bir iş görüşmesi, ister oyunculuk seçmeleri, bir müşteri toplantısı veya hayatınızın en önemli günü olsun, boy uzatma tabanlıklarımız sizi rahat, kendinden emin ve şık kılar ve her zaman hazır olursunuz! Rekabette öne geçmek için rekabetçi bir yükseklik avantajı elde edin.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar