Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 1.5 LT Büyük Matara 2 RENK Gallon Fitness 719116

25 ŞUBAT 23:59'A KADAR İNDİRİMLİ SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet

  Tükendi!  


Ürün Özellikleri : 

Renk :  Fitness, Spor, Ofis vb tüm alanlar için tasarladık. TransForMacion Gallon Fitness serisi olarak tasarladığımız bu ürün Resimdeki 2 RENK KOMBİNASYONU birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.

ŞIK VE BASİT TASARIM - Her yere götürün. Fitness, açık hava, yoga, meditasyon, spor salonu, yürüyüş, müzik festivalleri veya ofis için mükemmeldir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir 

BPA İÇERMEZ  :  Vücudunuz için Sağlıklı, Çevre için Sağlıklı. 1000 zehirli şişe tasarrufu sağlar, her küçük adım yardımcı olur.  

HAFİF : Güzel tasarlanmış su şişelerimiz dayanıklı ve hafiftir. Sızdırmaz ve içmeyi kolaylaştırır, böylece dağınık dökülmeleri önleyebilirsiniz.

BÜYÜK KAPASİTE : 1500 ML kapasitesi, 30 CM X 10 CM ölçüleriyle sık sık doldurmak zorunda kalmadan bir dolu su şişesinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

SIZDIRMAZ VE KIRILMAZ : Matara kesinlikle sızdırmaz ve kırılmazdır, Yürüyüş, bisiklet, tekne gezintisi, spor salonu, iş, okul ve ev için mükemmeldir. Şişe sırt çantalarında, plaj çantalarında veya tezgahınızın kenarında güvenlidir.  

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.