%50 İndirimli

Simoni Racing Torpido Üzerine Kaydırmaz Nano Ped 424295

% 50 İndirim, USD KURU 4 TL Son Stoklar - Minimum Alım 6 Adet
SON : 6 Adet
17,94 TL
8,97 TL
%50 İndirimli


                
 

ÜRÜN KODU : HBV0000014J3G


Simoni Racing L'amore in forma d'automobil Aşk’ın Otomobil Hali..

2014 yılında Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan SIMONI RACING, Türkiye satış liderliğindeki iddiası ile yepyeni ürün modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Merkezi ITALYA’da yer alan ve profesyonel kadrosu ile SIMONI RACING; Hayallerinizdeki otomobili özgürce donatmanıza olanak tanırken, kendi geliştirdiği teknolojisi ile beklentilerinizin üzerinde bir konfor ve başarı vaat ediyor. Ufak bir kafa Karışıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Bir otomobile sığmayacak kadar fazla güven biriktirdik SIMONI RACING Hadi,sende konforu onunla yaşa,sizinle her şeyi paylaşan o muhteşem araç için geliyor..CAMPO NANO
Simoni Racing dünyada bir çok alanda kullanılan bir teknoloji ürünü olan (NANO) tarafınıza sunmuş olduğu bu ürünü son derece kolay kullanıma uygun olarak tasarlamıştır.
Özellikle araç Torpido yüzeyinde ve cam bölümünde etkili bir performans sergiler telefon VB. eşyalarınızın dağınıklığını engeller ve size daha rahat seyir şansı bırakır.
MADDE ÖZELLİKLERİ
Nano Nedir?
Fikir olarak 1960'lı yıllarda ortaya çıkmış ve 1990'li yıllarda daha fazla araştırma yapılmaya başlamıştır.
Günümüzde kumaş, boya ve araba sanayinde, temizlik için ve yüzey kalitesini artırmak için zaten kullanılmakta olan bu teknoloji her gün yeni bir ürün sunmaktadır.
-CAMPO NANO'- da bunlardan biridir özünde yapışkan iletkenliği oluşturan bu ürün SADE kullanıldığı anda yapıştığı alana iz bırakabilir buna önlem için Simoni Racing görsellerde olduğu gibi özel folyolar ile kullanılmasını tavsiye eder.
-Ürünümüzü diğer ürünlerden ayıran teknik özellik yapışacağı alana sade yapışmamasıdır.
Yanında gönderilen özel kesim folyo öncelik olarak kullanılacak alana yapıştırılıp,akabinde -CAMPO NANO- folyo üzerinde yapıştırılmalıdır.
-Düzgün uygulama yapıldığında aracınız sıcak altında bırakılsa bile ürünümüz aracınıza kesinlikle zarar vermez.
-Telefon,anahtar,madeni para,kalem VB. ürünleri kolaylıkla sabitlemektedir.
2 Adet CAMPO NANO gönderilmektedir ürünümüzü ayrı ayrı olarak kullanabilirsiniz.