Radyatör Temizleyici Delik Tıkayıcı

Radyatör temizleyici ürünleri kullanarak, düzenli olarak radyatör temizliğini yapmanız aracınızın performansı arttıracaktır. Sizde üstün etkiye sahip radyatör temizleyici ve delik tıkayıcı ürünleri  aracınızda kullanabilir kolayca uygulama yapabilirsiniz.Oto radyatörlerinin ve sanayi radyatörlerinin temizliğini 10 dakika gibi kısa bir sürede yapabilen oto radyatör temizleme ilacı ürünleriyle su tesisatınız ilk günkü gibi tertemiz olur. Radyatör çatlak tıkayıcı, radyatörlerdeki delikleri anında tamir eden özel bir üründür. Çok hızlı etki etme özelliğiyle radyatör kaçağını çabucak engelleyerek, soğutma sistemindeki suyun sirkülasyonuna engel olmaz.

Oto radyatör temizleme ilacı, radyatör ve soğutma sisteminde biriken çamur, pas, tortu ve yağlı kalıntıları kolayca temizleme özelliğine sahiptir.

 

Oto radyatör delik tıkayıcı ürünleri radyatör suyuna katarak, aracınızın motorunu çalıştırarak ilacın etki etmesini sağlayabilirsiniz.

En iyi radyatör ilacı nerede satılır diye düşünmeyin ? Profesyonel radyatör çatlak giderici çeşitleri ve fiyatları sitemizde. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli radyatör tıkayıcı toz ürünleri Uygun fiyatlarla ArabayaServis.com’da.  

Radyatör temizleyici ürünler kireç kalıntılarını ve paslanmayı engeller ve uygulandıktan sonra kalıntı bırakmaz. Ekstra hiçbir işlem uygulamanıza gerek kalmaz. Yüksek performansa kavuşmak için radyatör dostu bu ürünleri düzenli kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Radyatör temizleyici nedir sorunuza cevap da ArabayaServis.com’da. Oto radyatör temizleme ilaçlarıyla ilgili tüm ayrıntılara sitemizden ulaşabilirsiniz.  Kategorimizde radyatör temizleyici çeşitlerinden tavsiye edilen imalat yaptığımız ve Wynns gibi dünyanın en büyük motor koruma ürünleri markasının yanı sıra Stopleak, Wynns, Abro, Simoniracing, ModaCar ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem toptan hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.