Paspaslar

Aracınızın iç dizaynını tamamlayan, şık tasarımlı, uzun süre sorunsuz kullanım kolaylığı sunan araç paspas çeşitleri 3D oto paspas, havuzlu paspas ve kauçuk paspas çeşitlerinden oluşmaktadır. Sportif tarzı sevenlerin kullanabileceği alüminyum kaplama paspas modellerine de sitemizden göz atabilirsiniz.

Hava koşullarından etkilenmeyen, ıslandığında koku yapmayan ve güneş ışığına maruz kaldığında şeklini kaybetmeyen oto paspas çeşitleri farklı araç modellerine uygun modellere sahiptir, tabana tam oturur ve asla kayma yapmaz.

En iyi araç paspas modelleri nerde diye düşünmeyin. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli ürün çeşitleri uygun  fiyatlarla ArabayaServis.com’da.

Kolayca temizlenip yıkanabilen ve çabuk kuruyan araç paspas çeşitleri, kalınlaştırılmış kauçuktan üretilmiş olup kaymayı engelleyen özel tabanıyla sorunsuz bir kullanım sunmaktadır.

Dört mevsim kullanıma uygun oto paspas seti çeşitleri ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli uygun fiyatlarla ArabayaSevis’te.

Kategorimizde araç paspas çeşitlerinden tavsiye edilen  imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra  Hyundai, Fiat, Simoniracing, ModaCar ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.