Pas Sökücü

Pas Sökücü spreyler pas tutmuş vida ve benzeri parçaların kolayca açılmasını sağlayarak uyguladığınız yüzeyleri aşınmalara karşı korur. Yağlama ve temizleme işlemini bir arada yapabilirsiniz. Pas sökücü ve yağlayıcı spreyler yardımıyla hareketli parçaların bakımını yaparak, sürtünmeden dolayı oluşan rahatsız edici gıcırtıları da yok eder. Koşu bantlarında kullanabilir, makinalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Gres sprey ürünlerini aracınızın vites kutusunda, rulmanlarda. debriyajda ve aklınıza gelen tüm hareketli parçaların bakımında kullanabilirsiniz. Uzun süreli koruma sağlar, su tutmaz. Pasa ve korozyona karşı etkilidir.

En iyi pas sökücü sprey nerde diye düşünmeyin. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli ürün çeşitleri uygun  fiyatlarla ArabayaServis.com’da.  

Kategorimizde zincir temizleme spreyi çeşitlerinden tavsiye edilen imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra  Best, Mastercare, Difix, ModaCar, GD-24 ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.