DAMPING
199,75 TL 64,95 TL
DAMPING
164,75 TL 32,95 TL
DAMPING
43,90 TL 29,95 TL

En Çok SatanlarOto Koltuk Kılıfı

Otomobiline gözü gibi bakanlar için koltukları temiz tutmak  önemlidir. Çocuklarınızla yaptığınız yolculuklarınızda koltuklarınızı yiyecek ve içecek lekelerinden korumak, kirlenmesini engellemek için oto koltuk kılıfı kullanmak iyi bir çözüm olabilir.

Farklı renklere ve desenlere sahip, her zevke uygun farklı seçeneklerde üretilmiş sportif ve şık koltuk kılıfları, aracınıza şıklık katacak, renk solmasını da engelleyecektir. Tüm araç modellerine uyumlu araba kılıfları, özel kumaşıyla sizi rahatsız etmez, süngerle desteklenmiş bölgeleriyle belinizin ve sırtınızın rahat etmesini sağlayarak size konforlu bir sürüş keyfi sunar.

Araç koltuk kılıfı çeşitleri özel dikim sistemiyle üretilmiştir, bu nedenle açılma yapmaz, uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Kolayca temizlenebilir ve leke tutmayan kumaş özelliğiyle de çocuklu aileler için vazgeçilmezdir. Sportif  tarzı benimseyenler için sportif oto koltuk kılıfı, koltuklara kolayca takılıp çıkarılabilen, yıkanabilen koltuk atleti, evcil hayvanlarınızı aracınızda koltuklara zarar vermeden taşıyabilmeniz için koltuk koruma örtüsü seçeneklerini de kılıf kategorisinde bulabilirsiniz.

En iyi araba koltuk kılıfı  nerde diye düşünmeyin. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli ürün çeşitleri uygun  fiyatlarla  ArabayaServis.com’da.

Yazın koltukların aşırı ısınması ve renginin solmasını engelleyen koltuk güneş engelleyici çeşitlerini de unutmadık ve aynı kategoride keyifli yolculuklar yapabilmeniz için satışa sunduk.

Kategorimizde koltuk kılıfı ürün çeşitlerinden  tavsiye edilen  imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra,  ModaCar ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.