Motor Yağ Katkısı

Motor Yağ Katkısıbenzinli ve dizel araçların, zamanla eskiyen motor yağ bloğunun temizliğini yapan katkılardır. Motor yağı, her yağ değişiminde içeride kalan ve sürekli çalışarak işlevini kaybeden kalıntı motor yağlarını, kurumları, partikülleri temizler. Karbüratörlü araçların karbüratörünü temizleme işini  karbüratör temizliği spreyleriyle yapabilirsiniz.

Motor yağ katkısı, yağlanması gereken tüm parçaları yağlar, aşınmaları azaltarak motor gücünü arttırır.

Motor yağı, zamanla eskiyen motorlarda oluşan, bloklarındaki çatlaklarını onaran, hararet yapmasını engelleyen katkıdır. En iyi bor yağ katkısı nerede satılır diye düşünmeyin ? Profesyonel bor power çeşitleri ve fiyatları sitemizde. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli motor katkısı Uygun fiyatlarla ArabayaServis.com’da.  

Bor yağı, motorun nefes almasını kolaylaştırarak daha düşük hararette çalışmasını sağlar. Yakıt sarfiyatını azaltarak daha sessiz motor çalışması da sağlar. Motor Yağ Katkısı nedir sorunuza cevap da ArabayaServis.com’da. Yağ katkı maddeleri ile ilgili tüm bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz.

Kategorimizde motor yağı kaçak önleyici çeşitlerinden tavsiye edilen imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra Motorsilk, NNT , Double Up, Simoniracing, ModaCar ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem toptan hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz