Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

ModaCar Michigan Hortum Girişli Araçlara Özel Yıkama Fırçası 428961

SON 48 SAATTE SATILAN : 109 Adet
%48
TL64,95 TL33,95


ÇOK AL AZ ÖDE
SUPER ONESTEP Bu SUPER ONESTEP ürününden sepetinize 24-35 adet arası eklerseniz %15 / 36 ve üzeri adette anında %25 indirim alırsınız


Spesifikasyonlar :


Boyanızı koruyacak kadar yumuşak, kiri çıkaracak kadar güçlü!
Güçlü işlev, mükemmel araba yıkama yardımcınızdır. Diğer fırçalardan farklı olarak HORTUM GİRİŞİ ile donatılmıştır, Kıllar ayrıca yumuşak materyalden yapılmıştır, temizleyici ile kolayca daha da yumuşar, arabanızı temizlemek için mükemmeldir.
Oto yıkama fırçasının üstün özellikleri sadece otomobillerde değil, karavanda, römorklarda, kamyonlarda, atellerde, teknelerde, havuzlarda da kullanılır.
Temizlik sırasında rahatsız edici çizikler oluşturmadan yüzeyi korur.
Çizilmez ve Tüy Bırakmaz: Yumuşak, tiftiksiz, Süper yumuşak fırça teli, güçlü yüzey temizliği sağlar. Araba boyasını bozmadan toz ve kiri temizlemeyi sağlar. Yeniden kullanılabilir ve yıkanabilir.
Ultra ince tüy uçlu polipropilen kıllarımız her türlü yüzeyi nazikçe temizler ve en üst düzeyde çiziksiz deneyim sağlar.
Bu fırçanın benzersiz tasarımı, ulaşılması zor noktalara ulaşmak için neredeyse her açıda kullanılabildiğinden maksimum erişim ve üstün temizleme yetenekleri sunar.
Asitlere, ısıya, kimyasallara ve solventlere karşı oldukça dayanıklıdır.
Dayanıklı araba temizleme fırçası, kıllar daha iyi esnekliğe sahiptir, kolayca deforme olmaz.
Standart erkek dişli süpürge uzatma sopalarına takılabilir


SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar