Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

ModaCar Bisikletlere Özel 80 Harf Lastik Kabartma Harf Boyası 428975

Son 48 Saatte Satılan : 1219 Adet
%41
TL123,95 TL72,99Spesifikasyonlar :

Renk : BEYAZ

Adet : 1     Bu ürün iyi bir kapsama sahiptir, ve 4 lastiğe (her biri 15 ila 25 harf) 1 kalem uygulanabilir (harf boyutuna bağlı olarak), Bu etki hava koşullarına bağlı olarak 4-6 ay arası sürer, sadece hafif deforme olan LOGO harfleri olabilir ve rötüşle tamamlayabilirsiniz. 

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI :

Bisiklet lastikleri,Otomobil, motosiklet, Kauçuk, metal, ahşap, cam, plastik, karton ve kağıt dahil tüm yüzeylerde işaretler.
Otomobil lastiği ve motosiklet lastiği için özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Hiçbir şekilde sıradan bir keçeli kalem, bir fırça kalemi, bir boya fırçası karşılaştırılamaz (ve piyasa lastik kalemlerinin bir sınıfı değildir). Lastiğin zorlu ortamı, yağmur, yıkama, yüksek sıcaklık nedeniyle deformasyona uğrayan lastiği, solması kolay olmayan ve çatlama yapmayan kalemle boyayın.
Bu ürün kaplamanın yumuşaklığını arttırır, yüzey esnemesi yüksektir, yapışma güçlü, dayanıklılık iyidir.


4 lastiğin LOGO'su 30 dakikada tamamlanabilir ve lastikleriniz güzel ve göz kamaştırıcı olacaktır. Lastik kauçuktan yapılmıştır ve yüzey ayrıca kalem kafasının kolayca tıkanmaması için ince deri tozu ile kaplanmıştır. Bu kalemin ucu, kalem kafasını net ve pürüzsüz hale getiren fiber çekirdeği kullanır ve kaplama sürekli olarak yüksektir. Bu ürün iyi bir kapsama sahiptir, ve 4 lastiğe (her biri 15 ila 25 harf) 1 kalem uygulanabilir (harf boyutuna bağlı olarak).


Şeffaf ve koyu renk nesnelerin yüzeyleri için uygundur.
Basit kullanım, kullanışlı kullanımınız için taşıması kolay.
Bir şeyler yazmak istediğinizde bu keçeli kalem sizin için daha iyi bir seçim olacaktır.
Yazdıktan sonra çabuk kurur.
Her türlü lastik için uygundur ve Rahatça kullanılır.
Lastiklerinizi boyamadan önce temizleme yardımı ile toz, yağ vb. temizleyin, Lastiğinizin Yükseltilmiş harflerini işaretleyin ve tanımlama için yarış lastiklerinizi işaretleyin.

Boya kalemleri nasıl kullanılır-Kalemi iyice çalkalayın.-Kalem ucunu üstte olacak şekilde tutun ve baş parmağınızla bastırın. (bu, mürekkebin uçtan eşit dağılması için tüm havanın dışarı çıkmasını sağlar)-Şimdi kalemi, ucu altta olacak şekilde tutun ve aşağı doğru bastırın. (bu, kalemin içindeki mürekkebin uca akmasını sağlar)-Artık herhangi bir yüzeye yazmaya hazırsınız!-Temizlemek için mineral alkol veya terebentin kullanın.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.Bunları da aldılar