Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion TechFit Mini Hassas Tartı

SON 48 SAATTE SATILAN : 1 Adet
Barcode: 7430000717470
%41
TL167,95 TL98,94


FIRSAT ÜRÜNÜ
ÇOK AL AZ ÖDE
KAMPANYA : 6-11 Adette %10 - 12+ Adette % 16 İndirim


Ürün Özellikleri :

Ölçüler : 12 x 6 x 2 cm

ARKA IŞIKLI YÜKSEK DOĞRULUK VE DAHA AZ HATA : Dijital cep terazisinin kapasitesi 200g, Minimum kapasite 0.01g, doğruluk hatası ±0.05g olacaktır.Mavi aydınlatmalı büyük LCD ekran, kasvetli koşullarda bile kolay okuma için "IŞIK" düğmesine basıldığında, ışık da kapatılabilir.

5 FARKLI ÖLÇÜM BİRİMİ : Mini terazi en yaygın birim modlarını içerir, birimi saniyeler içinde gram / oz / gn / ct / tl arasında dönüştürür. "BİRİMLER" düğmesine basarak uygun birimi seçmeniz için uygundur

PORTATİF TASARIM VE HAFİF AĞIRLIK : Özgün tasarım, cep boyutunda ve hafif.

SÜPER KALİTELİ MALZEMELER VE ÇOK YÖNLÜ : Paslanmaz çelik bir yüzey, çıkarılabilir ve daha büyük boyutlu nesneleri tartmak için bir tepsi olarak kullanılabilen koruyucu bir kapak ile tasarlanmış dijital gram ölçeği. Dara düğmesi yüzeydeki ağırlığı sıfırlamak için kullanılır, PCS düğmesi büyük miktarları saymak için kullanılır.

ENERJİ TASARRUFU VE KULLANIMI KOLAY : Küçük ölçek, yiyecek, salata, değerli taşlar, madeni paralar, mücevherler, altın, donanım, baharatlar vb. Gibi çoklu tartım ihtiyaçları içindir. Enerji tasarrufu için 60s, 120s ve 180s arasında otomatik kapanma süresi. 2 x 1.5V AAA Pil için uygundur ve PİLLER DAHİLDİR. 


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.