Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Silikonlu Yağlayıcı Gıcırtı Önleyici Sprey

SON 48 SAATTE SATILAN : 5 Adet
Barcode: 7410000428993
%40
TL186,95 TL112,95


ÇOK AL AZ ÖDE
KAMPANYA : 6-11 Adette %10 - 12+ Adette % 16 İndirim


Ürün Özellikleri : 

Ne alacaksınız ? : 1 adet 400 ml ağırlığında sprey tüp olarak gönderilir.

GENİŞ KULLANIM ALANI : PLastik raylar, yuvalar, kapı Lastikleri, Lastik contalar, Lastik körükler ve hortumlar. vb bir çok alanda kullanılabilir. Zincirler, kasnaklar, dişliler, kılavuz raylar, vanalar, bağlantılar, menteşeler, kilitler ve daha fazlasında kullanım için mükemmeldir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK :Tamponlar, çıtalar, plastik raylar, yuvalar, kapı lastikleri, lastik contalar, lastik körükler, hortumlar vb. yerlerde kullanılabilir. Ek olarak, torpido, ön konsol, kapı vb. yerden gelen gıcırtı sesleri için de kullanılabilir.

PROBLEM ÇÖZÜCÜ : Evinizde ve atölyenizde binlerce sorunu çözer. Bu çok amaçlı sprey metallerin, plastiklerin, sıkışmış parçaların arasını nemlendirerek onarır.

TEMİZLER VE İYİLEŞTİRİR : Yapıştırıcı kalıntılarını, yağ ve kir tabaklarını ortadan kaldıran bu temizleyici sprey, gıcırdayan kapı ve ek yerleri için hızlı çözüm sağlar.

Plastik ve lastik yüzeylere kalıcı olarak koruma, temizlik, bakım, yalıtım ve kayganlık sağlar. Plastik ve lastik parçalarda aşınmayı engeller, gıcırtıları ve sesleri önler. Özellikle montaj işlerinde kolaylık sağlar. Uygulanan malzemelere parlaklık kazandırır. Vinyl ve plastik kaplamalar ile elektrik bağlantılarını neme karşı korur. Anti-statik özelliklidir.,
Çeşitli ağır hizmet motorlu deniz taşıtları, endüstriyel sınıf motorlar, ev aletleri ve elektrikli ekipmanların bakımı, korunması ve onarımı için kusursuz hizmet sağlar.

Yağlayan, su geçirmez ve sürtünmeye karşı koruyan birinci sınıf çok kullanımlı bir yağdır. Yüzeyleri güvenli bir şekilde yağlamak, su geçirmez hale getirmek ve korumak için çalışma alanlarına derinlemesine yayılır. Bu silikon yağlayıcı, hızlı kuruyan ve toz veya kir çekmeyecek berrak, lekesiz bir film bırakan renksiz, ordorless düşük viskozite formülüne sahiptir. Zincirler, kasnaklar, dişliler, kılavuz raylar, vanalar, bağlantılar, menteşeler, kilitler ve daha fazlasında kullanım için mükemmeldir.

Nasıl Kullanırım? Kapağı açınız. Temizlenmiş olan yüzeye eşit olarak sıkınız. Yumuşak ve temiz bir bezle üzerini siliniz.