Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

MasterCare Lexivon Fiber Kompozit Sap Çelik Balta 715898

SON 48 SAATTE SATILAN : 2 Adet
%35
TL208,95 TL134,95


Tükenmek Üzere
Hediyeli Ürün
SUPER ONESTEP Bu SUPER ONESTEP ürününden sepetinize 24-35 adet arası eklerseniz %15 / 36 ve üzeri adette anında %25 indirim alırsınız


Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir.

Materyal : Fiber sap, ısıl işlem görmüş çelik

Adet : 1

Ölçüler : 35 cm uzunluk

 

Performansınızı en üst düzeye çıkaran mükemmel Balta mı arıyorsunuz?
Mükemmel bir salınım sağlamak için tasarlanmış hafif, Yüksek teknolojili fiberglas bir sapa sahip, Saptan Başa ağırlık dağılımı.
Uzun ömürlü bir vuruş yardımcısı için titizlikle tasarlanmış aşırı kalıplanmış bıçak.
Kaymaz tutacağı da dahil olmak üzere neredeyse kırılmaz, darbeye ve hava koşullarına dayanıklı fiberglas saplı ergonomik Baltadır.
Üstün Kalite – Üst sınıf çelik, emperyal cam elyafı tutamak, aletinizin en zorlu görevleri hiç aksatmadan üstesinden gelmesini sağlar.

Çok Yönlülük: Dış mekan doğrama, kamp, ​​yakacak odun vb. için kullanın, hafif tutma sapı ve geometrik olarak tasarlanmış balta başı istenen işleri kolaylaştırır.

Dayanıklılık – Tam güvenlik için bıçağın üzerine binen fiberglas saplı kalıp, olağanüstü koşullar altında içinizin rahat etmesini sağlayarak aşırı basınca dayanıklıdır.

DAYANIKLI - Dövme ve ısıl işlem görmüş A Sınıfı Yüksek Karbonlu çelik, titizlikle sertleştirilmiş kesici kenarlar daha derin ve daha temiz bir temas sağlar.

VERİMLİ - Balta kafasına yakın denge noktası, dönüş hızını artırmak ve vuruş gücünü artırmak için mükemmel ağırlık dağılımı sağlar.
%100 RİSKSİZ - Ahşap şafttan daha güçlüdür ve yapı tekniği çelik olanlar gibi bükülmez .

Her vuruşta daha derinden kesen bir balta ile daha fazlasını daha hızlı yapın. Yürüyüşçüler ve açık hava meraklıları için mükemmel, taşıması kolay , çıra ve küçük ila orta boy kütüklerin doğranması için idealdir. Her vuruşta daha fazla bıçak penetrasyonuyla, daha az çaba ve el yorgunluğuyla daha kısa sürede daha fazla odun kesebilirsiniz .


SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar