Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

MasterCare Crypto Sonsuz Kullanım Çelik Halat Zincir 716751

Son 48 Saatte Satılan : 11 Adet
%30
TL927,95 TL652,00


Aynı Gün Kargo

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri : 

Ölçüler : Toplam Uzunluk: 80 cm, Zincir Kalınlığı: 6,5 mm, Ağırlık: 1 kg - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Bisiklet, motosiklet, jeneratör, garaj, çiftlik, alet kutuları, araba, elektrikli aletler, el arabası vb her alanda kullanılabilir.


MAKSİMUM GÜVENLİK: Mükemmel zincir mukavemetine sahip üçlü ısıl işlem görmüş, Güçlü kesme ve testere önleme performansı için manganlı çelikten yapılmış 6,5 mm çapında zincir kilidi . Değerli ekipmanınızı hırsızlığa karşı korur. yüksek mukavemetli kare bağlantı zinciri, 6KN gerilime ve 13KN kesme kuvvetine dayanacak kadar kalındır.

YÜKSEK MUKAVEMETLİ ÇELİK: Ağır hizmet tipi güvenlikli oval şekilli zincir ve sertleştirilmiş çelik asma kilit, testere bıçağının ve aletin kesilmesini engeller, bisiklet/ bisiklet, jeneratör vb her koşulda korur..

EK KORUMA: Dayanıklı polyester koruyucu kılıf kullanılcak malzemenin çizilmesini önler, tam zincir kaplama paslanmaya karşı dayanıklı ve su geçirmezdir.

GÜVENLİK: Motosiklet zincir kilidi, yüksek manganlı çelik bağlantıdan yapılmıştır. Hırsızlığa karşı korumalı motosiklet kilidi, bisikletinizi, motosikletinizi ve diğer değerli eşyalarınızı korumak için mükemmeldir.

YEDEK ANAHTARLAR : U Tip çelik asma kilidi, 3 saf bakır anahtarla birlikte gelir, böylece her zaman bir yedek anahtarınız olur.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 Bunları da aldılar