Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Beckett Çelik Kapı Emniyet Kelepçesi 715244

Son 48 Saatte Satılan : 0 Adet

  Tükendi!  


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki SATEN Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.  
 
Ölçüler : 10 X 6 CM - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Güvenlik Kapı Kilidi kapılar, sandıklar, dolaplar, ahşap küçük kapılar, pencereler, çitler, kulübeler, banyo, yatak odası, apartman kapıları, otel kapıları, ofis kapıları, kiler kapıları, bodrum kapıları, garaj kapıları, dolap kapıları, pencereler vb. birçok yerde kullanılabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Emniyet kapı kelepçesi, metal mukavemetini en üst düzeye çıkarmak için yüksek yoğunluklu alaşımlı döküm işlemini benimser. Kapının aniden kırılmasını önlemek için yeterli destek olabilir.


Emniyet kapı kelepçesi, içeri açılan kapılar için güvenlik kilitleme cihazlarıdır, oda içindeki kişilerin, misafirler ve konut sakinleri için mahremiyet ve güvenlik sağlarken, tanımlama veya havalandırma için kapıyı birkaç cm açmasına izin verir.

ÇOCUKLAR İÇİN GÜVENLİ : Kapı kelepçesi, çocukların kapıyı kendi kendilerine açamamaları için çocukların erişemeyeceği bir yere de monte edilebilir, bu da ek çocuk güvenli kapı güvenliği sağlar.

KOLAY KURULUM : Bu kapı sürgülü kilidini kapı çerçevenize monte etmek için elektrikli tornavida ve matkap kullanın, Kilit kurulumunu 5 dakikadan daha kısa sürede tamamlayın. Ev güvenlik kilidi, kapalı kapıya katlanabilen uzun bir kola sahiptir. Kilidi kapıya, dolaba veya pencereye takmak için sadece matkap ucunu kullanın. İşlem çok basittir ve hemen hemen her ev sahibi işi kolayca tamamlayabilir.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.Bunları da aldılar