Lastik Şişiriciler

Lastik Şişiriciler aracınızın lastiklerini şişirmeniz gereken durumlarda, yolculuklarınızda kolayca kullanabileceğiniz, sizi benzinci arama derdinden kurtaran ürünlerdir. Lastik bakımı, şişiriciler kategorisinde  yer alan farklı şişiricilerden birini seçebilir, aracınızın bagajında bulundurarak zor şartlarda vakit kaybetmeden yolunuza devam edebilirsiniz.

Lastik şişirici kompresör hem araç lastiği hem de bot, top, yatak, bisiklet lastiği gibi farklı  ürünleri şişirebilmenizi sağlar. Çelik gövdesiyle oldukça dayanıklı olan kompresörler üç adet farklı şişirme fonksiyonuna sahiptir. Otomatik olarak, kendinizi hiç yormadan lastiklerinizi şişirebilirsiniz.

El ve ayak pompaları mükemmel hakimiyet ve hava basma imkanı sağlamaktadır. Gösterge saatiyle bastığınız hava basıncını kontrol edebilirsiniz. En iyi lastik şişirici nerde diye düşünmeyin. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli şişirme pompası uygun fiyatlarla ArabayaServis.com’da.  

Kolay taşınabilen, yer kaplamayan bu ürünleri aracınızda bulundurabilir, istediğiniz her şeyi kolayca şişirebilirsiniz. Lastik ve benzeri malzeme şişirme pompası nedir sorunuza cevap da ArabayaServis.com’da

Kategorimizde lastik şişirici çeşitlerinden tavsiye edilen imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra  ModaCar, sonax  ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.