Kriko

Kriko aracınızın lastiklerini değiştirmeniz gerektiğinde yüksek kaldırma kapasitesiyle aracınızı kolayca ve güvenli b ir şekilde kaldırmanızı sağlayarak istediğiniz işlemi yapabilmenizi kolaylaştıran bir üründür.

Araç krikosu ile otomobilinizin  tamiri için altına girmeniz gereken durumlarda kaldırma koluyla sizi hiç yormadan pratik bir şekilde aracınızı kaldırılabilirsiniz.

Oto kriko araç bakım ürünlerinden jant ve lastik bakım kategorisinde yer alan ve lastik bakımını tamamlayan ürünlerden birisidir. Yolculuklarınızda lastik patladığında, güvenli bir yolculuk için lastiği değiştirmeniz gerektiğinde herhangi bir yer aramanıza gerek kalmadan, aracınızda bulundurduğunuz araba krikosu yardımıyla bu işlemi çok kısa sürede tek başınıza yapabilirsiniz.

En iyi kriko nerde diye düşünmeyin. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli  araç krikosu uygun fiyatlarla ArabayaServis.com’da.  

Daha büyük araçlar için 4 ton kaldırma kapasitesine sahip kriko modellerini kullanabilir, işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kolay kullanılabilen, çabuk kaldırma ve indirme özelliğine sahip, tekerlekli modelleriyle rahat hareket eden kriko nedir sorunuza  cevap da ArabayaServis.com’da.

Kategorimizde kriko çeşitlerinden tavsiye edilen imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra,  ModaCar ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.