Kaput İzolasyonu

Kaput izolasyonu nedir sorusuna cevap ta ArabayaServis’te.

Kaput izolasyonu aracınızda meydana gelen sizi rahatsız eden titreşimleri, sarsıntıları ve sesleri önlemenizi sağlamaktadır. Aracın kapıları ve metal bölümlerinden gelen seslerin araç içine girmesine engel olarak konforlu bir yolculuk imkanı sunar.

Araç ses izolasyonu ve motor ses yalıtımı için esnek yalıtım izolasyonu ürünlerini kullanabilirsiniz. Esnek ve kesilebilir özelliğiyle, hem ısı hem ses izolasyonu sağlar.

Motor ses yalıtımı sağlayan yalıtım ve yanmaz ses yalıtım levhası ürünlerini hem aracınızda, hem de ev, işyeri gibi yalıtım yapmak istediğiniz her yerde güvenle kullanabilirsiniz.

Araç yalıtımı için kullanabileceğiniz bu ürünler, yanmaz yapısı ve yüksek ses yutum değerlerine sahip ürünlerdir. Sağlığınıza zararlı atık barındırmaz.

Aklınıza gelebilecek her yerde, akustik düzenleme amaçlı olarak, hem ses hem de ısı yalıtımı konusunda sizi oldukça memnun eder. Araba ses yalıtımı ürünleri, hem yapışkanlı hem de farklı kalınlıklardadır siz de kolayca uygulayabilirsiniz.

Kategorimizde kaput izolasyonu ürün  çeşitlerinden  tavsiye edilen  imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra  ModaCar, Mxs, ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.