DAMPING
99,75 TL 19,95 TL
DAMPING
99,75 TL 19,95 TL

En Çok SatanlarKaporta Gövde Aksesuarları

Arabanızın dış kısmını oluşturan kaporta bölgesine uygulayabileceğiniz farklı dış aksesuar ürünleri ile aracınızda tarzınızı yansıtabilirsiniz. Oto ayna modellerini inceleyerek farklı seçenekler arasından dilediğinizi seçebilir, dış dikiz aynası ve kör nokta aynaları yardımıyla trafikte geniş bir görüş açısı yakalayarak güvenli yolculuklar yapabilirsiniz.

Aracınızın yan kısımlarında, kapılarında ve tamponlarında çiziklere  ve darbelere karşı korumak amacıyla kullanabileceğiniz yan çıta çeşitleri, tamponlara gelebilecek darbelere engel olmak, çizikleri engellemek için tampon aksesuarları ve tampona yeni gibi bir görünüm kazandıran tampon bakım ürünleri kullanarak aracınızı korumaya alabilirsiniz. Farklı egzos ucu modelleri de arabasında sportif görünüm sevenlerin hoşuna gidecek ürünlerin başında yer almaktadır.

Kaporta bölgesi aksesuarları ve bakım ürünleriyle aracınızı olumsuz dış etkilerken korurken, şık tasarımlı ürünlerle görünümünü güzelleştirebilirsiniz.

Çekiş gücü yüksek oto anten çeşitleri, sportif görünüm sağlayan arma ve sticker, plakanızın düşmesini engelleyen ve hoş bir görünüm kazandıran plaka çerçeveleri aracınızda kullanabileceğiniz onlarca kaporta gövde bölgesi aksesuarlarından sadece birkaçıdır. Aklınıza gelebilecek yüzlerce  kaporta gövde bölgesi aksesuar çeşitleri Arabayaservis’te.

Aracınızın temizliğini yaparken kullandığınız yıkama ve kurulama ürünleri, doğru seçildiğinde otomobilinizin boyasında uzun süre koruma sağlayabileceğinizi unutmayın. Parlaklık veren ve boya koruma sağlayan oto yıkama şampuanları ve çizmeyen kurulama aksesuarları kullanarak aracınızın her zaman yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kategorimizde kaporta gövde bölgesi aksesuarları çeşitlerinden tavsiye edilen  imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra  Brillantcare, Meguıars, Simoniracing, ModaCar ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.