%52AZÖDE

KaktüsKedi 3 ADET Ayakkabı Çekeceği Cilalı Ayakkabı Süngeri HEDİYELİ 712021

Toptan> Minimum Alım: 2 Adet, Çoğaltabilirsin
TL33,59
TL16,05
%52AZÖDE


.START

KARGO-TESLİMAT

DEĞİŞİM-İADE 

FİYAT MI YÜKSEK ?


Spesifikasyonlar : 3 ADET KaktüsKedi Ayakkabı Çekeceği 711261C + 2 Adet KaktüsKedi Show Kutulu 2 Taraflı Cilalı Ayakkabı Süngeri 711848 HEDİYESİYLE gönderilir.

3 ADET KaktüsKedi Ayakkabı Çekeceği 711261C Spesifikasyonlar :  28,5 cm uzunluğundadır.

2 Adet KaktüsKedi Show Kutulu 2 Taraflı Cilalı Ayakkabı Süngeri 711848 Spesifikasyonlar : 2 Adet EKONOMİK PAKET, 9 x 4 x 6 cm ölçülerinde SİYAH RENK gönderilir.

Plastik kutu içerisindedir. 2 Taraflıdır. 

Her renk Deri ayakkabılar, deri koltuk, çanta vb tüm malzemelerde kullanılır. Bunun yanısıra aracınızın torpidosu, deri ve plastik yüzeylerde, pratik parlaklık ve temizlik olarak kullanılabilir. 
Ergonomik kullanımıyla pratiktir.
Sünger içine yedirilmiş cila ve antistatik kimyasal bulunur.

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin