%42AZÖDE

KaktüsKedi 2 ADET Çamsakızı Ağda 12 Ağda Bezi HEDİYELİ 712064

Toptan> Minimum Alım: 6 Adet, Çoğaltabilirsin
TL40,96
TL23,61
%42AZÖDE


KARGO-TESLİMAT

DEĞİŞİM-İADE 

FİYAT MI YÜKSEK ?


Spesifikasyonlar : 2 ADET 140 ml lik KaktüsKedi Çamsakızı Ağda + 12 Adet KaktüsKedi Weet 12 Spatulalı Ağda Bezi 711723AV HEDİYESİYLE gönderilir.

2 ADET 140 ml lik KaktüsKedi Çamsakızı Ağda Şeker içermeyen, doğal reçinedir.
Yeni çıkan tüyleri bile acıtmadan köklerinden alır.
Bezle kullanılır. (24 metre hediye gönderilir )
Hijyenik Ve Pratiktir.
Hafif ısıtmanız yeterlidir.

12 Adet KaktüsKedi Weet Spatulalı Ağda Bezi 711723AV Spesifikasyonlar :  Her pakette 2 metre ağda bezi ve spatulası bulunur.

Pratiktir, yırtılmaz, tüylenmez ve çift taraflı kullanılabilir.

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin