Jant Temizleyici

Jant Temizleyici ürünleri kullanarak göz alıcı ve bakımlı bir otomobile kavuşabilir, aracınızla keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Aracınızın jantlarında oluşan her türlü inatçı kir, çamur, yağ, katran gibi kirleri zahmetsizce temizleyebilmenizi sağlayan özel içeriğe sahip jant parlatıcılar, kolaylıkla da uygulanabilir.

Ayrıca zamanla rengini ve parlaklığını kaybeden jantlarınızı jant parlatma spreyi kullanarak ilk günkü parlaklığına kavuşturabilirsiniz.

Hızlı jant temizleme ilacı,  jantlara sıkılarak uygulanır ve kolayca temizlik ve bakım yapabilmenizi sağlar. Uyguladıktan sonra jantlarınızda koruyucu bir tabaka oluşturarak uzun süre kirlenmesini de önler

Jant ve bijon aralarını derin temizleme fırçası yardımıyla en dar ve derin kısımları bile kolayca temizleyebilirsiniz. En iyi jant temizleyici  nerde diye düşünmeyin. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli  jant temizleme spreyi  uygun fiyatlarla ArabayaServis.com’da.  

Kolaylıkla uygulanabilen bu ürünleri sıktıktan sonra 3 dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Göz alıcı jantlara kavuşmak işte bu kadar kolay. Jant temizleyici  nedir sorunuza cevap da ArabayaServis.com’da

Kategorimizde jant parlatıcı çeşitlerinden tavsiye edilen imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra Brillantcare, Stacıtaly, ModaCar, Ngr, Simoniracing ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.