Jant Aksesuarları

Otomobilinizin jant bölgesinde kullanabileceğiniz sportif ve şık aksesuarlarlar ve bakım ürünlerini jant aksesuarları kategorisinde bir araya getirdik. Hayalinizdeki araca sizi biraz daha yaklaştıracak farklı ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. 

Jant göbek kapakları, sportif şerit ve bijon kapakları aracınızın jantına kolayca takarak, şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı jant şeritlerini takmak ta çok kolaydır, jant bölümüne çok yakışan ürünlerdendir.

Yedek lastiklerinizi saklamak için stepne kılıfları, kendinden geçmeli özelliğiyle lastiklerinizi tam kavrar ve dış etkilerden korur. Aracınızın markasını taşıyan jant armaları ve farklı renklerde kaliper kapağı setleride bu kategoride.

Aracınzıın jant bölümüne uygulanabilen ve aklınıza gelen tüm aksesuarlar ArabayaServis’te.

Hem jantınızı temizleyen hemde fren ve balataların bakımı yapan  fren balata temizleme spreyi ürünleri çok uygun fiyatlarla sitemizde satılmaktadır.

Kategorimizde jant aksesuarları ürünlerinden  tavsiye edilen  imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra  ModaCar, Simoniracin, 404, 3D ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.