En Çok Satanlar 

Jant Lastik Aksesuarları

Aracınızı göz alıcı hale getirmek istiyorsanız jant ve lastik bakımını yaparak işe başlayabilirsiniz. Bakımlı ve parlak jantlar arabanızın havasını değiştirecektir. Farklı yerlerde ürün aramanıza gerek kalmasın  diye jant temizliği ve bakımı için ihtiyacınız olan tüm ürünleri jant lastik aksesuarları kategorisinde bir araya getirdik.

Şık ve sportif bir görünüm için çelik jant kapağı modellerine bakabilir, logolu yada farklı modellerde jant göbeği çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Aracınızın dış görünümünü güzelleştirecek olan sibop kapakları çeşitleri her zevke uygun farklı modellerden oluşmaktadır. Lastiklerde silinmiş olan yazıları belirginleştiren lastik yazı kalemi, şık tasarımlı kaliper kapak setleri ve aracınızın modelinin yazılı olduğu jant arması modelleriyle hayalinizdeki otomobile bir adım daha yaklaşın.

En iyi  lastik parlatıcı  ve jant temizleyici nerde diye düşünmeyin. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli ürün çeşitleri uygun  fiyatlarla  ArabayaServis.com’da.

Çok çabuk kirlenen ve kötü bir görünüm oluşturan jantlardaki kirleri hızlı jant temizle ilacı ve jant temizleme fırçasıyla kolayca zahmetsiz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Simsiyah parlaklık veren lastik parlatıcılar uzun süreli bakım ve koruma sağlamaktadır. Aracınızın lastiğini şişirebilmeniz için araç kompresörü, tamir işlerinizde kullanabileceğiniz bijon anahtarı, lastiğiniz patladığında yada havası indiğinde kolayca tamir eden ve şişiren lastik tamir spreyleri ile yolculuklarınızdaki sorunlar ortadan kalkıyor. Stepne kılıfı, kriko ve aklınıza gelebilecek yüzlerce jant ve lastik aksesuarını ArabayaServis’te bulabilirsiniz.

Kategorimizde jant lastik aksesuarları çeşitlerinden tavsiye edilen imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra  Arexons, Brillantcare, Stacplastic , ModaCar ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.