Jant Kapakları

Aracınızın dış görünümüne şıklık katmak ve sportif bir görünüm kazandırmak için jant kapakları çeşitlerine bakmanızı tavsiye ediyoruz. Göz alıcı parlaklığa sahip jant kapakları,13, 14, 15, 16 inç ölçülerine sahiptir. Aracınıza uygun olan ebatlardaki kapağı seçerek kolayca takabilirsiniz.

2 renkli yada tek renkli jant kapak çeşitleri aşınmaz dış boyayla kaplanmıştır, rengini kaybetmez. Kolayca monte edilir, sarsıntılarda yerinden çıkmaz. Çukur ve düşmelere karşı dayanıklı malzemeden üretildiği için yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.

En iyi jant kapağı  nerde diye düşünmeyin. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli ürün çeşitleri uygun  fiyatlarla  ArabayaServis.com’da.

Jant kapaklarının üzerinde bijon desenleri  jantınıza şıklık katmak amacıyla hazırlanmıştır, bijonları sökmenize gerek kalmadan takılabilir.

Kategorimizde jant kapağı ürünlerinden  tavsiye edilen  imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra  ModaCar  ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.