Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Seletti Paslanmaz Otomatik Saç Boya Maske Krem Mikseri

SON 48 SAATTE SATILAN : 6 Adet
Barcode: 7430000716194
%45
TL49,95 TL27,55


ÇOK AL AZ ÖDE
KAMPANYA : 6-11 Adette %10 - 12+ Adette % 16 İndirim


Spesifikasyonlar :

Materyal : Paslanmaz Çelik Nano Kaplama 

Ölçüler : Genel çırpma uzunluğu: 35cm uzunluk x Gövde 2,2 cm çap x Çırpıcı 6 x 5 cm Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI : Sadece saç boyası karıştımaktan öte ! Saç kremi, yüz maskesi, çeşitli bakım kremlerini de katıştırın 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Güç kaybetmeyin ! 360 derece döner ve sizin yerinize karıştıracak kadar hamarattır! Boya tutmayan nano tasarımı

Zahmetsiz sıkma karıştırma teli : Sadece bastırarak ve çırparak. Mekanik montaj, minimum güç ve çaba ile tek bir dokunuşta kolay sıvı hareketine izin verir. Kol ve el gerilmelerini önler.Hızlı karıştırma ve harmanlama, kolunuzu manuel olarak döndürmek için elveda deyin, Newness çırpıcı siz aşağı bastırdıkça dönecek ve tekrar yukarı çıkarken karşı dönüş yapacak

Yarı otomatik tasarım, bir şeyleri karıştırmak için çok fazla güç ve çaba tasarrufu sağlar. Enerji tasarrufu ve çevre dostu, Pil veya elektrik gerekmez. Sadece kolu aşağı bastırın ve karıştırma çırpıcı yumurta sıvısını zahmetsizce ve eşit şekilde karıştıracaktır.

Teleskopik tasarım, piyasadaki diğer çırpıcıların aksine, güç tasarrufu sağlar, sadece çalışması için aşağı itmeniz gerekir.
Paslanmaz çelikten yapılmış, dayanıklı, düzenli kullanım için bükülme veya kırılma konusunda asla endişelenmeyin. Temizlemesi kolay, sadece sabunlu suda temizleyin, durulayın ve kurulayın.

Hafif ve taşınabilir, saklaması ve kullanması kolay. Yaratıcı tasarımı daha pratik hale getirir, kolay düşmez ve saç kremini iyi karıştırabilir. Ürünün görünümü sade ve zarif, şık ve güzel ve kullanımı kolaydır, bu da evde veya kuaför salonları için çok uygundur.

Saç boyası kremini verimli bir şekilde karıştırabilir. Kompakt boyut, saklamanız kolay.
Geliştiricilerle hızlı renk veya toz ağartıcı karıştırmaya izin veren hafif bir karıştırma aracıdır. Bu dayanıklı hafif plastik tasarım, ürünleri karıştırırken ağartıcıya zarar vermez veya leke bırakmaz. Balayaj ombré,, sıvı saç boyama, vurgulamalar gibi favori renklendirme tekniğiniz için mükemmel ürün tutarlılığını elde etmek için renk kasesinde ayrıntılı, daha hassas çırpmaya izin veren 360 derece döneblien oval bir uç ile üretilmiştir.
Geliştiriciyi renk veya ağartıcı ile karıştırmak için önerilir. Hızlı ve kolay karıştırma eylemi sağlar
Oksidatif ve oksitleyici olmayan tüm renklendiriciler ve ağartıcı ürünlerle kullanılabilir.
Boya tutmaz ve temizlemesi kolay


RENK FORMÜLLERİNİ HIZLI VE TAM OLARAK KARIŞTIRIN: Renginizin her zaman mükemmel tonda çıkmasını sağlayın. Karıştırma çırpıcıları, sadece bir fırça kullanmaktan çok daha iyi, daha eşit bir karışım sağlar. Ürünü hızlı ve etkili bir şekilde karıştırır, topakları giderir ve saçı eşit şekilde boyamak için güzel, pürüzsüz bir doku oluşturur. Ağartma tozu ve geliştiriciyi karıştırmak için sahip olunması gereken bir araç.

Yıkanabilir, yeniden kullanılabilir ve uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.