Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Prime 700 Ml Spor ve Kişisel Matara 713534

SON 48 SAATTE SATILAN : 47 Adet
%53
TL54,95 TL25,95


ÇOK AL AZ ÖDE


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.

Sadece şişeyi doldurun, saatte bir işaretçiye kadar için, öğle yemeğinde tekrar doldurun ve tekrarlayın.

ŞIK VE BASİT TASARIM - Her yere götürün. Fitness, açık hava, yoga, meditasyon, spor salonu, yürüyüş, müzik festivalleri veya ofis için mükemmeldir.

ZEHİRLİ OLMAYAN POLİKARBONAT PLASTİK. Vücudunuz için Sağlıklı, Çevre için Sağlıklı. Yeniden kullanılabilir içecek şişeleri, binlerce zehirli plastik su şişesiyle dünyayı kirletmekten kurtarıyor. Yeniden kullanılabilir bir şişe 1000 zehirli şişe tasarrufu sağlar, her küçük adım yardımcı olur. Zarar görebileceğinden bulaşık makinesinde kullanmayın.

HAFİF : Güzel tasarlanmış su şişelerimiz dayanıklı ve hafiftir. Sızdırmaz ve içmeyi kolaylaştırır, böylece dağınık dökülmeleri önleyebilirsiniz.

BÜYÜK KAPASİTE : 700 ML kapasitesi, sık sık doldurmak zorunda kalmadan bir dolu su şişesinin/sürahinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

SIZDIRMAZ VE KIRILMAZ - Şişe kesinlikle sızdırmaz ve kırılmazdır, Yürüyüş, bisiklet, tekne gezintisi, spor salonu, iş, okul ve ev için mükemmeldir. Şişe sırt çantalarında, plaj çantalarında veya tezgahınızın kenarında güvenlidir. Lütfen dikkat: Bulaşık makinesinde yıkanabilir değildirler.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar