Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Kahverengi Amonyaksız Bitki Özlü 6 lı Paket Saç Kınası

6-11 Adette %5 İndirim
12+ Adet %14 İndirim
24+ Adet %25 İndirim
SON 48 SAATTE SATILAN : 97 Adet

Barcode: 7430000716902
%50
TL93,95 TL46,95


ÇOK AL AZ ÖDE
KAMPANYA : 6-11 Adette %5 - 12-23 > % 14 İndirim - 24+ > %25 indirim


Ürün Özellikleri :

Renk : 5H Kahverengi Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız. .

Ne Alacaksınız ? 1 paket içerisinde 6 paket çıkmakta ve her paket 10 gramdır. Bu saçınızı ortalama 6 kez boyayabileceğiniz anlamına gelir.


ÜSTÜN KALİTE : Kınamız her zaman en taze kınayı size ulaştırmak için düzgün bir şekilde saklanır ve her seferinde kolay bir uygulama ile en pürüzsüz hale gelmeniz için üç kez elenir.

DOĞAL ÜRÜN : Bu vegan doğal saç boyası, yapay kimyasallar kullanılmadan doğal olarak yetiştirilen saf kına bitkisinden hazırlanır.

GÜVENLİ KULLANIM : Bitki özlü Saç kınamız saçınıza zarar verebilecek her türlü zararlı koruyucu veya kimyasal içermez. Bu güvenli ve doğal kına saç boyası metalik tuzlar, amonyak, pestisitler, peroksitler ve benzeri bileşenler içermez.

DAHA AVANTAJLI : Bu kına tozu, yapay saç renklerine göre daha güvenli ve doğal bir alternatiftir. Üçlü elenmiş kına tozu, kepekle savaşmaya yardımcı olur ve derin bir bakım etkisine sahip olmak için saç derinizi ve saç köklerinizi besler.

MÜTHİŞ EFEKT : Bu organik saç rengi ile mükemmel bir doğal renge sahip olun ve herkesten övgü almaya hazır olun!

NEDEN KINA : Kına, saçınızı daha kalın, daha güçlü hale getirdiği ve parlaklık kattığı için saçlarınız için saç kremi ve besleyici için en iyisidir. Saç derinizin pH'ını dengelemeye yardımcı olur ve saçınızı ve saç derinizi daha sağlıklı bırakır. Lawson içeriği açısından zengin!
Kına saç rengi, kınada bulunan tanen saç köklerini güçlendirerek saçlarınızı kurtarır ve onları besler. Doğal saç boyasındaki bileşenler saça yapışarak daha güçlü olmasını sağlar, bu da daha az kırık uç ve kıvırcıklık riski anlamına gelir.

KOLAY UYGULAMA: Bilindik saç boyaları ile aynı şekilde hazırlanır, sürülür ve durulanır.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar