Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion J.Clover 40x60 cm Çamaşır Yıkama Filesi

SON 48 SAATTE SATILAN : 101 Adet
Barcode: 7430000716541
%54
TL33,95 TL15,65


ÇOK AL AZ ÖDE
KAMPANYA : 6-11 Adette %10 - 12+ Adette % 16 İndirim


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki BEYAZ Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderili ve sürpriz yaşamazsınız. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. Sürpriz yaşamayacaksınız.

Materyal : Polyester

Ne alacaksınız ? : 1 adet 40 x 60 cm ökçülerinde gönderiyoruz

Kirli kıyafetlerinizi yerden uzak tutun ve fileli Çamaşır Torbası ile iyi bir şekilde ayırın - kirli çamaşırlarınızı unutulmuş bir köşede istiflemeyi veya yatağınızın üzerine yığmayı bırakın, yerine onları file çamaşır torbalarımızda verimli bir şekilde saklayın. hassas giysilerinizin veya özel giysilerinizin birbirine dolanmasını ve hasar görmesini önleyin!

SÜPER BÜYÜK BOY : Büyük ağ yıkama torbamız 40 x 60 cm ölçülerindedir. Bu büyük çamaşır torbası, birçok kişinin yıkama ihtiyacını karşılayabilir. Geniş alana sahiptir, yıkamayı daha yeterli, daha temiz hale getirir. Giysileri, Kotları ve Diğer Büyük Giysileri, Banyo Havlularını, Çarşafları, Masa Örtülerini, Perdeleri ve diğer Ev Eşyalarını yıkamak için uygundur.

AĞ FİLE MODEL : File çamaşır torbası dayanıklı ve tekrar kullanılabilir. 125 gsm net kumaştan diğerlerinden daha ağır, deforme olmayan ve uzun ömürlü polyesterden yapılmıştır. Bu yıkama fileli torbanın büyük bir ağa sahiptir, sabun ve su ağdan kolayca akabilir ve petek tasarımı optimum temizlik için daha iyi bir ovalama işlevine sahiptir.

İPLE BAĞLAMA : Çamaşır yıkama torbasının bağlanabilir ipi, yıkama ve kurutma sırasında açılmasını önler

GENİŞ ALANDA KULLANIM : Giysileri paketlemek için de idealdir. Arkadaşlarla spor yaparken ve seyahat ederken, seyahat çamaşır torbaları ile kendinizin ve arkadaşlarınızın kıyafetlerini kolayca ayırabilirsiniz. Bir çamaşır makinesini oda arkadaşınızla paylaştığınız zaman, çamaşır makinesi yıkama torbaları ile kıyafetlerinizi kolayca tanımlayabilirsiniz. Giysilerinizi gardıropta düzenli bir şekilde sıralamak için depolama için de kullanılabilir. Ayrıca ev taşımak için harika bir yardımcıdır.

PRATİK OLARAK TASARLANMIŞ - Eşsiz bir ağ tasarımına sahip olan, hassas çamaşırlarınız için file çamaşır torbalarımız, kirli giysilerinizin nefes almasını sağlar ve kötü veya küf kokmasını önler.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.