Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

HomeCare İ.Guzzini 2 Adet BEYAZ Deliksiz Kapı Çarpma Önleyici Duvar Koruyucu 716553

SON 48 SAATTE SATILAN : 1 Adet
Barcode: 7430000716553
%78
TL43,95 TL9,45


1 İŞ GÜNÜ
FIRSAT ÜRÜNÜ


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki BEYAZ Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR.

Materyal : Silikon+Kauçuk 
 
Ne alacaksınız ? : 2 kapı için 2 adet 

GENİŞ KULLANIM ALANI : bir kapı stopperinden çok daha fazlasıdır. HomeCare İ.Guzzini tasarımı, onu bir organizer, toparlayıcı, telefon tutucusu yapar. Sadece cam, fayans, pürüzsüz yüzeylere 4 cm çağındaki vantuzu

DUVARLARI DELMEYİ UNUTUN: HomeCare İ.Guzzini' nin kurulumu ve kullanımı kolaydır. Kapı durdurucuları, çarpmaları, oyukları, izleri ve delikleri önlemede bir tılsım gibi çalışır. Yapışkan tamponlar gibi yapıştırmaya veya ahşap zemini, fayansları ve duvarları delmeye veya vidalamaya gerek yok. Yüksek kaliteli SİLİKON KAUÇUK malzeme, kapı çok fazla şevkle açılıyorsa, kapının DUVARLARDAN geri gelmesini sağlar.


BEYAZ renk tutamak koruyucunun işi yapmasına yardımcı olan yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve ısıya dayanıklı GRİ SİLİKON+KAUÇUK'tan  yapılmıştır. Sadece kapı koluna koy! Bu kauçuk kapı durdurucu evinizde, ticari ofisinizde veya otelinizde harika bir KAPI KORUYUCUSU olup, herhangi bir kapı koluna sığar ve kapıyı DUVARA VURMAKTAN korur.

Küçük ama ETKİLİ HomeCare İ.Guzzini BÜYÜK FARK YARATIR! Etrafta koşuşturan çocuklarınız varsa, onlara ne kadar yapmamalarını söylerseniz söyleyin işlerin sarpa sardığını bilirsiniz. Duvarlarınız bu kadar kazınmışsa bu tamponlar buna son verecektir. Artık duvarda çizik veya iz yok ve yüksek sesle çarpma sesi yok! Kapı kolu tamponu tam aradığınız şey. Kapı tamponları her ev için harikadır.

%99 oranında uyum sağlar. 3 cm çapa kadar İNCE VE KALIN KAPI KOLLARINA UYAR. 2 cm en dar kapı kolundan 3 cm'e kadar  kadar esner . Kaliteli malzeme, gerektiğinde esnemeye izin verir. Sadece bir kapı durdurucuyu 5 saniye sıcak suya koyun ve herhangi bir kapı koluna gerilecektir. Kapıya iyice tutunur ve kolay kollay çıkmayacaktır.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar