Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Franklin 6 Pinli Güç Kilitli Banyo Mutfak Askısı

SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet
Barcode: 7430000716116

  Tükendi!  
KAMPANYA : 6-11 Adette %10 - 12+ Adette % 16 İndirim


Spesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki PEMBE Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. .

Materyal : Plastik

Ne alacaksınız ? : Alüminyum boru üzerine döşenmiş 6 PİNLİ , 1 adet askı 

Ölçüler : Vantuz ölçüleri : 6,5 cm çap x askı boyutu 6,5 cm yükseklik - GENİŞLİK 39 CM Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

Kapasite :  60 kg 'a kadar taşıyabilir

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI : 60 kg'a kadar ağır nesneleri tutabilir. Banyo aksesuarlarınızı, sırt çantası, çanta, mont gibi günlük ihtiyaçlarınızı, kaşık, tava gibi mutfak gereçlerini, Havlu, ceket, bilezik, kolye, küpe, kemer, eşarp ve diğer eşyaları asmak için Kullanabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Emme kancaları, güçlü bir kilitleme sistemi sunar ve duş duvarlarına, aynalara ve fayans duvar alanına montaj için idealdir.

GÜÇ KİLİTLİ EMİŞ KANCALARI: Emme kancaları, güçlü bir kilitleme sistemi sunar ve duş duvarlarına, aynalara ve fayans duvar alanına montaj için idealdir. Havlu, ceket, bilezik, kolye, küpe, kemer, eşarp ve daha fazlasını asmak için harika!

DAYANIKLI: Güçlü bir tutuş için pürüzsüz, gözeneksiz yüzeylere güvenli bir şekilde yapıştırılır

KOLAY KURULUM: Basitçe kaldırın, itin ve kilitleyin - donanım gerektirmez

SÜPER GÜÇLÜ YÜK KAPASİTESİ : 60 kg'a kadar ağır nesneleri tutabilir ve hiçbir zaman nesnelerinin düşmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. banyo aksesuarlarınızı, sırt çantası, çanta, mont gibi günlük ihtiyaçlarınızı, kaşık, tava gibi mutfak gereçlerini ve diğer eşyaları asmak için kullanabilirsiniz.

ÇIKARILABİLİR VE YENİDEN KULLANILABİLİR  Emme kancaları, güçlü taşıma kapasitesi ve yapışma özelliğine sahip, su geçirmez ve uzun hizmet ömrüne sahip yüksek kaliteli PP malzemeden yapılmıştır. vantuz kancalarımızın çıkarılması kolaydır, iz bırakmaz ve yeniden kullanılabilir.

KURULUMU KOLAY  Alet gerektirmez. Vantuz kancaları yukarı baktığında, vantuzu pürüzsüz bir yüzeye sıkıca bastırın, ardından havayı dışarı çekmek için kancayı aşağı çekin ve yüzeye yakın tutmak için kancayı ters çevirin. Kurulumu çok kolaydır ve ihtiyacınız olan başka bir yere çıkarıp tekrar monte edebilirsiniz.(Not: Yüzey TEMİZ ve KURU olmalıdır)
RENK : Resimde belirtilen rengi birebir gönderiyoruz. Dekorasyonunuzu tamamlamak için harika bir tercih ! Sürpriz yaşamayacaksınız.