Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Easy-Press Red 19 Litre Dönerli Temizlik ve Mop Sıkma Kovası

SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet
Barcode: 7430000716079

  Tükendi!  
KAMPANYA : 6-11 Adette %10 - 12+ Adette % 16 İndirim


Spesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki KIRMIZI Renk birebir gönderilir ve Sürpriz yaşamazsınız

Kapasite : 19 LİTRE SU KAPASİTESİ

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir.  

Kulpumuzu tamamen yeniledik ve Sıkma Paspas Kovası Parke, ahşap, laminat, fayans, vinil ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm sert zemin yüzeyleri için geçerlidir.

Evinizi Daha Hızlı Temizleyin: Paspasınızdan suyu dışarı atmak için aşırı çaba sarf ettiğiniz günler geride kaldı - artık Easy-Press sistemimiz tek bir hareketle fazla suyu döndürmenize izin verdiği için zamandan ve emekten tasarruf edebilirsiniz; sadece kolu kova döndürücüye doğru itin - paspaslama küçükler ve yaşlılar için bile kolaylaştı!
Splash-Guard Sıkma Sepeti: Sepette sıkarak kuruturken zeminlerinize sıçrayan kirli sulardan bıktıysanız, kapsüllü sıkma sepeti, tüm suyun dışarı sıçramasını önler ve yalnızca kovaya akar, fazla sıçrama olmadan arkada taze ve temiz bir his bırakır - başka neye ihtiyacınız var ki ?

Ergonomi Tasarımı: Artık, 360 döner başlığımız esnek bir şekilde hareket ettiğinden, mobilyalarınızın altını ve süpürgelik boyunca temizlemek için 180⁰'ye kadar döndüğünden, zorlu paspas göreviniz için samimi bakımımızı hissetme şansına sahipsiniz. Ayrıca kiri çıkarmak için bir döner yıkayıcı ve kolay taşıma için kaymaz bir kova tutacağı.

Yükseltilmiş Kendinden Dengeli Kova: Ayak pedalı yok, Plastik dönen eksen yok, Kırılacak veya sızıntıya neden olacak başka gereksiz hareketli parça (tekerlekler, karıştırıcı) yok. En önemlisi, alışmış olabileceğiniz, su yükledikten sonra dengesi bozulan kepçelerden farklı olarak bizim kovamız, hareket sırasında etrafa su sıçratmayacak şekilde kendinden dengeli kolay sıkma teknolojisi ile yapılmıştır. Zahmetsizce evinizin etrafında taşıyın!