Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Brevetti 4 Tekerlekli Gri Metal Saksı Taşıyıcı ve Altığı

SON 48 SAATTE SATILAN : 26 Adet
Barcode: 7430000716709
%45
TL139,95 TL77,55


ÇOK AL AZ ÖDE
KAMPANYA : 6-11 Adette %10 - 12+ Adette % 16 İndirim


Spesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki GRİ Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir.  

Materyal : Metal

Ölçüler : 35x35 cm | Yükseklik 10 cm  Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI :  Çoklu Kullanım: Büyük, ağır bitkileri içeriden dışarıya kolayca taşımak için evde, salonda, balkonda, avluda ve bahçede kullanılabilir. Ayrıca Mutfagınızda Damacana da koyabilir ve kolya taşıyabilirsiniz. Evde ağır eyalarınızı taşıyın 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 4 TEKERLİ 

Çalışma Yapısı ve Güçlü Yük Taşıyıcı: Her bir taşıyıcısı ve tekeri, uzun süreli performans için iyi tasarlanmıştır. Ağır hizmet tipi ALÜMİNYUM METAL malzemelerden yapılmıştır ve 54 kg’a kadar yük taşıyacak kadar güçlüdürler. Kolay sulama için büyük, ağır saksıları istediğiniz yere taşıyabilirsiniz..

360 Derece döner Tekerlekler: 4 tekerleği alet kullanmadan monte etmek ve sıkmak çok kolaydır. Ahşap zeminlerde ve halılarda (zemini çizme riski olmadan) kolayca hareket eder.

Zemini Koruyun: Bitkileri sularken drenaj delikleri olmadan suyu yakalamak için bitki tabağı olarak kullanılabilirler. Bu işlev, sulama sırasında ıslanmayı önleyecek ve zemini temiz tutmaya ve su lekelerini önlemeye yardımcı olacaktır.

Orijinal kaliteyi garanti etmek için alüminyum metal  kullanılmıştır. Tekerlekler yükü etkin bir şekilde dağıtır.

İç ve Dış Mekan Pratik Kullanım: Dış mekanlar için teraslarda, ahşap zeminlerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. İç mekan kullanımı için mükemmel olan parke, beton ve hatta halı üzerinde sorunsuz bir şekilde hareket eder.