Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Bonson 12+2 Adet 500 Ml Ölçü Kabı 717326

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL301,77Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet + 2 Adet hediyeli olarak toplam 14 adet paket olarak gönderilir.

Spesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki şeffaf Renk/tasarım birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR.

Materyal : Tritan Şeffaf Akrilik

Kapasite : 500 ml

GENİŞ KULLANIM ALANI : Sadece mutfakta kullanmayın ! Nalburlar, oto tamircileri ve çeşitli sektörlerde de kullanıma uygundur

Eğilmeyen, lekelenmeyen veya kokuları emmeyen gözeneksiz materyalden yapılmıştır

Buzdolabı, derin dondurucuda saklanabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir
Rahat, kullanımı kolay ölçüm kabı, ergonomik olarak tasarlanmış bir tutamak ve okunması kolay işaretlerle yapılmıştır Malzemeleri çok amaçlı bir ölçüm kabına kolaylıkla ölçün, karıştırın ve dökün. Birden fazla parlak ölçüm çizgisi seti, çeşitli reçetelere uygundur, kavisli çıkış ağzı mükemmel şekilde akar ve tutamak tam doğru açıdadır.

DAYANIKLI VE BULAŞIK MAKİNESİNDE GÜVENLİ: Bu ölçü kabı bulaşık makinesinde yıkanabilir, kırılmaz, şeffaf Tritan malzemeden yapılmıştır. Dökme ağızlı bir tutamağa sahiptir ve standart ve metrik olarak okunması kolay ölçümler içerir.

GIDA HAZIRLAMASI KOLAY: Meyve ve sebze doğrayıcılardan ölçü kaşıklarına ve kaplarına ve katlanabilir saklama kaplarına kadar yemek hazırlamayı daha hızlı, daha kolay ve daha keyifli hale getiren mutfak aksesuarları sunuyoruz.

MUTFAK ÖLÇÜM KUPASI: Mutfakta yiyecekleri karıştırırken hassas ölçümler almak önemlidir. Şeffaf plastik ölçü kabımız, ister ikramlar pişiriyor olun, ister akşam yemeği hazırlıyor olun, size yardımcı olacak harika bir araçtır. Ölçüm kabı, sıvıyı dökmeden dökmenize yardımcı olmak için kolay dökülen bir akara ve büyük bir tutamağa sahiptir.

ÇOKLU BİRİMLER: Ölçüm kabımızla çeşitli miktarlarda kuru veya ıslak malzemeleri ölçün. Mükemmel ölçümü almanıza yardımcı olmak için 2 farklı birim ekledik: mililitre ve cup

DAYANIKLI TASARIM: Katı plastikten yapılmış bu ölçü kabı, cam ölçü kapları gibi kırılmaz . Yanlışlıkla tezgahtan düşürme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca, sıcak veya soğuk malzemeleri ölçmek için kullanabilirsiniz. Aletle işiniz bittiğinde, kolay temizlik için bulaşık makinesine atmanız yeterlidir.

ŞEFFAF PLASTİK: Plastik kabımız ile malzemelerinizi her açıdan kolayca görebilir ve ölçebilirsiniz. Uzun sap size nihai kontrol sağlar.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar