Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 Set Flaminia KIRMIZI Çatal Kaşık Bıçak Tabak Bardak Seti

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
Barcode: 7490000717331
TL558,63



Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Set indirimli paket olarak gönderilir.

Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki KIRMIZI Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız. .

Materyal : pp plastik

Ölçüler : 26 cm çap x 13 cm yükseklik - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ EN İYİ VE YÜKSEK KALİTE : Macera dolu bir günün ardından doyurucu bir yemekten daha iyi bir şey yoktur . Piknikler, barbeküler, kamp tatilleri, sahilde, bahçede ve partiler için mükemmel! Bu 6 kişilik piknik seti ihtiyacınız olan her şey! Geleneksel piknik zamanınızın keyfini çıkarmanıza izin vermek için PP plastikten üretilmiştir.

6 KİŞİLİK : 6 Kişiye hizmet verecek 30 Parça piknik seti: 6 x Tabak, 6 x Bardak, 6 x Çatal, 6 x Bıçak, 6 x Kaşık, 1 x Saklama Kabı içerir. Gıda sınıfı plastikten yapılmıştır.

HAFİF : 30 Parça Piknik Sette çok sayıda öğe olmasına rağmen inanılmaz derecede hafiftir, düzgünce paketlenir, kompakttır ve kullanışlı taşıma sapı ile taşıması kolaydır
SAKLAMA KUTUSU : Piknik seti kullanışlı bir saklama kutusunda gelir. Saklama kutusu boyutları yakl. 26x26x13cm. Temizlemesi kolay olan bu yeniden kullanılabilir plastik seti dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

SAKLAMASI VE YIKANMASI KOLAY: Piknik çatal bıçak takımının sizi ve misafirlerinizi memnun edeceğini garanti ediyoruz. Evde piknik veya yemek partisi düzenlerken sahip olunması son derece faydalı bir araçtır. Çatal bıçak takımının boyutu da uygundur ve lavaboda musluğun altında kolayca saklamanızı ve yıkamanızı kolaylaştırır. Ayrıca kolayca silinebilir.

DAYANIKLILIK: Daha önce kısaca bahsedildiği gibi, plastik kaşık, çatal, bıçak, tabak ve bardaklar, birkaç hafta veya aylarca değil, yıllarca sizinle birlikte dayanacak şekilde tasarlanmış dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Set ayrıca hafiftir ve hareket etmesi kolaydır.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.