Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 Adet Fabbro Ponza Topuk Taşı

SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet
Barcode: 7490000715691

  Tükendi!  


.

Spesifikasyonlar :

Materyal : Ponza Taşı

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Adet indirimli paket olarak gönderilir.

Cinsiyet : Unisex

Topuk temizliğinin yanısıra tüylenmiş kazaklar, Klozet temizliği, bitkilerin toprağını güçlendirmede, acısız epilasyon ,Evcil hayvan tüyleri temizliği, ve yırtık kot modasında kullanılabilir
Gözenekli bir yapıya sahip olduğu için suyu emmez ve hijyenik bir taş olmaktadır. Bu taş kötü kokuların yok olmasına yardımcı olur. Ponza taşı, topuklarınızdaki çatlakları gidermek ve pedikür yaparken ayaklarınızdaki ölü derileri gidermek için kullanılan bir doğal taştır.
Ponza taşının amacı, topuk temizleme amacı ile kullanılan bu aparat ayrıca el, kol ya da dirseklerde de oluşan nasır oluşumlarını gidermek amacı ile de kullanılmaktadır.
Vücuttaki batık halde olan kılların giderilmesinde de ponza taşını kullanılabilmektedir. Vücutta batık olan bölgeye taşı aşağı yukarı olacak şekilde sürerseniz, yarım saat içinde batıkların azaldığı gözlemlenmektedir.
Bir diğer kullanım alanı ise giysilerinizin üzerindeki ufak lekeleri yok etmek için de kullanılmaktadır. Yapmanız gereken; Lekeli olan giysinizi düz bir zemin üzerine koyun ve ponza taşını lekenin üzerine yavaş bir şekilde sürünüz.


Acısız epilasyon
Ölü cilt hücrelerini temizlemek ve kılları yumuşatmak için bölgeyi ılık su ile yıkayın.


Cildinizi hafifçe kurulayın.
Taşı kıllar dökülünceye kadar dairesel bir hareketle kıllara hafifçe bastırın.
İyice nemlendirin.
Tüm kıllar temizlenene kadar birkaç günde bir tekrarlayın

Ölü deriyi uzaklaştırın : Sert cildi yumuşatmak için nemli bir ponza taşı kullanabilirsiniz. Ayrıca tırnaklarınızın ve dirseklerinizin çevresindeki fazla deriyi nazikçe çıkarabilirsiniz. Uygulayacağınız bölgeyi ve ponza taşını ıslattıktan sonra taşı, ölü derilerin üzerine hafifçe sürtün. Daha sonra yıkayıp nemlendirin. Ayrıca nasırlarınızdan kurtulmak için 5 dakika kadar ılık suda beklettikten sonra nazikçe ponza taşıyla fırçalayabilirsiniz. Nemlendirmeyi unutmayın.

Güzelikte sihirli güç :

Ponza, sert tabanların soyulmasında büyük yardımcıdır. Yüzünüze bir ponza taşıyla hafifçe masaj yaparak donuk cildinizi yeniden canlandırın. Haftada bir kez bir haftalık peeling tedavisi olarak ve aynı zamanda kan dolaşımını ve cilt tonunu artırmada kullanın.

Kokulu bir taş haline dönüştürün.

Esansiyel yağlar evde hoş bir aroma yaratır. Çok sayıda hava boşluğu ile dolu olan bu volkanik kaya, uçucu yağların ısınması ve yavaşça tekrar havaya bırakılması için idealdir.
Esansiyel yağlardan alın ve ponza taşına damlatın. Bir altlık veya çanta kullanarak odanızda istediğiniz yere koyabilir veya asabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda yağı taşa tekrar doldurun ve evinizi tüm yıl boyunca güzel kokmasını sağlayın.