Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 2+ Yıl NanoTeknoloji Duşakabin Fayans Seramik Kalkanı

SON 48 SAATTE SATILAN : 4 Adet
Barcode: 7430000716524
%57
TL177,95 TL77,17Ürün Özellikleri : 

GENİŞ KULLANIM ALANI : Devrim niteliğindeki nanoteknoloji - fayans, lavabo, krom musluklar, küvetler gibi pürüzsüz sıhhi tesisat yüzeylerine ve aynı zamanda boya, cam, ve daha fazlasına uygulanan yenilikçi teknoloji Kolay Kendin Yap uygulaması - Ek alet veya deneyim olmadan basit ve basit kurulum

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 2 YIL Süresince etki 

Uzun ömür aylarla değil yıllarla ölçülür - Tek bir basit uygulamayla 52+ yıllık koruma elde edin. İnanılmaz Hidrofobik Özellikler - Suyu ve kirleticileri kendinden önceki hiçbir üründe olmayan şekilde iter

GÜVENİLİR ETKİ: Duşakabin, fayans, seramik yüzeylerde 24 aya kadar etkisini gönsteren NANO bazlı seramik kalkanıdırç

Duş kabinlerindeki camların temizliğinde sarf edilecek sürenin en aza indirilmesini sağlar. Sadece su ile temizlik imkanı verdiğinden ayrıca temizlik malzemesinin kullanılmasına gerek kalmaz.

TASARRUFLU : Kaplama ürünü ile işleme tabi tutulan yüzeylerin kir parçacıkları ile teması en düşük düzeye inmektedir. Su ve yağları itme özelliğinden dolayı çevreden gelen yağlı maddeler gibi kirler, kireç ve yosunlar yüzeye yapışamazlar. Kir ve kirecin uzaklaştırılmasını %90 oranında kolaylaştırır. Temizlik maddesi kullanımından %90 oranında tasarruf edilir

AVANTAJLARI : 24 AY SÜRESİNCE, İşleme tabi tutulan yüzeydeki kurumuş kirler bile kolaylıkla temizlenebilir, Temizlik aralıkları azalır, Kireç kaynaklı leke oluşumunu engeller. Su ile yağları kolaylıkla boncuklaştırır. Bakteri, küf ve yosun oluşmasını önler

En yeni nesil nano-sızdırmazlık, herhangi bir pürüzsüz seramik, lake, plastik veya cam yüzeyde kullanılabilir. Düz fayanslar, lavabolar, duşlar,araba camları, pencereler ve daha fazlası için mükemmeldir ancak emici yüzeylerde kullanılamaz. Nano sızdırmazlığı sayesinde su, toz, kir ve diğer yabancı maddeler cam yüzeyden yuvarlanır. Boncuk etkisi sayesinde daha az leke olur ve önemli ölçüde daha az temizlik çabası gösterirsiniz.

NANOTEKNOLOJİ: Son derece güçlü, esnek bir malzeme olan özel grafen/nano yapıları içerir. Çoğunlukla SIO2 silikon dioksite dayanan geleneksel bir seramik contanın aksine, basitçe sertleşmekle kalmaz, çelikten 100 kata kadar daha sert olan son derece kararlı bir matris oluşturur, ancak esnek kalır ve kırılmaz.

2+ YILLIK KORUMA: Bir uygulama, 2+ yıl boyunca uzun süreli koruma sağlayan kalıcı bir koruyucu tabaka oluşturur. Tekrar suyla temas etmeden önce cam nano-sızdırmazlığın en az 48 saat tamamen kurumasını bekleyin.

İnanılmaz hidrofobik özellikler suyu, tozu, kiri ve diğer kirleticileri sürekli olarak iterek yıkamayı daha kolay ve daha seyrek hale getirir.

Benzersiz kirlenmeye dayanıklı etkisi, son derece yüksek su iticilik açısına dayanır; bu, su ve kirleticileri son derece iterken kirlenme, su lekesi ve lekelenme riskini azaltır. Aşınmaya, hava koşullarına ve oksidasyona karşı direncine ek olarak, kaplama bir kez uygulandığında yüzeyde neredeyse aşılmaz bir bariyer oluşturan bir tabaka oluşturur.

Herkesin kullanabileceği inanılmaz derecede güçlü ve esnek bir kaplama oluşturmak için grafen nanoteknolojideki en son gelişmeleri kullanır. Bu çığır açan teknoloji, hemen hemen her pürüzsüz yüzeye uygulanabilir ve daha fazla çok yönlülük ve gerçek tek beden herkese uyan bir uygulama sağlar.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar