%41AZÖDE

HomeCare 2 ADET Vivet Ilık Ağda 12 Ağda Bezi HEDİYELİ 712066

Toptan> Minimum Alım: 3 Adet, Çoğaltabilirsin
TL43,79
TL25,77
%41AZÖDE


KARGO-TESLİMAT

DEĞİŞİM-İADE 

FİYAT MI YÜKSEK ?


Spesifikasyonlar : 2 ADET Roll-On Ilık Ağda + 12 Adet KaktüsKedi Weet 12 Spatulalı Ağda Bezi 711723AV HEDİYESİYLE gönderilir.

2 ADET Roll-On Ilık Ağda Şeker içermeyen, doğal reçinedir.
Özel başlığı sayesinde ince ve kolay sürülen Roll-on Sir Ağda, yeni çıkan tüyleri bile acıtmadan köklerinden alır.
Bezle kullanılır. (24 metre hediye gönderilir )
Hijyenik Ve Pratiktir.
Hafif ısıtmanız yeterlidir.

12 Adet KaktüsKedi Weet Spatulalı Ağda Bezi 711723AV Spesifikasyonlar :  Her pakette 2 metre ağda bezi ve spatulası bulunur.

Pratiktir, yırtılmaz, tüylenmez ve çift taraflı kullanılabilir.

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin