Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 2 Adet Tencere Tava Tutma Topuzu

SON 48 SAATTE SATILAN : 7 Adet
Barcode: 7430000716366
%56
TL74,95 TL32,68


ÇOK AL AZ ÖDE
KAMPANYA : 6-11 Adette %10 - 12+ Adette % 16 İndirim


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki MAVİ+KROM Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR

Materyal : Paslanmaz Çelik ana ünite + Plastik topuz

Ölçüler : KROM ara aparat : 5,6 cm çapında - Topuz 4 x 4 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Su ısıtıcısı, yağdanlık, kızartma tavası, tencere kapakları, tava kapakları vb. gibi birçok tencere kapağı için uygundur.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : %99 oranında belirtilen yukarıda ürünlere uyum sağlar. Tencerenin deliği büyük olsa bile, ara krom yuvarlak aparat, civatayla sıkışacağından uyum sağlayacaktır.


SAĞLAM VE DAYANIKLI : Kapak Düğmesi, maksimum sonuçların keyfini çıkarabilmeniz için en kaliteli malzemelerden ve ayrıntılara özel önem verilerek yapılmıştır. Kapak, ısıya dayanıklı ve güçlü Plastik ve Metalden yapılmıştır.

ERGONOMİK TUTUŞ : Yedek tencere topuzumuz son derece ergonomik bir tutuşa sahiptir. Kolay kavranabilen tencere topuzlu tencere setiniz ile büyük ellere sahip olsanız bile rahatlıkla pişirebilirsiniz.

TEMİZLENMESİ KOLAY : Islak bez kullanın, kapak düğmemiz bulaşık makinesinde yıkanabilir ve büyük ölçüde kırılmış veya eski düğmelerin yerini alabilir. Ve bu harika kapak bulaşık makinesinde yıkanabilir, böylece sadece bulaşık makinesine koyabilir ve zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz.DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.