Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 12+2 ADET Mutfak Tezgah Üstü Organizer GRİ

SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet

  Tükendi!  Ürün Özellikleri :

RENK : TransForMacion Elegance serisi olarak tasarladığımız bu ürünü GRİ Renk/tasarımı birebir göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

MATERYAL : Kırılmaz plastikten yapılmıştır.

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet + 2 Adet hediyeli olarak toplam 14 adet paket olarak gönderilir.


ÖLÇÜLER :

PRATİK TASARIM : Farklı yüksekliklerde 2 seviyede baharat rafı tuz, biber vb. için bol alan sunar. İç katmanda her türlü mutfak bıçağını kullanabileceğiniz bir ara taban vardır. Diğer şeyler de kolayca sıralanabilir. Mutfak dolabında veya tezgahta az yer kaplar.

KOLAY TEMİZLİK : Temizlemesi ve çıkarılması kolaydır, tüm raflar ve aksesuarlar kolayca ve kolayca çıkarılabilir. Kurulumu da çok kolaydır. Mutfağınızı düzenli ve düzenli tutar. Bulaşık makinesinde yıkanabilir değildir, ancak hafif sabunlu su ile kolayca temizlenebilir.
ÇOK İŞELVLİ : Bu mutfak yardımcısı baharatları, fırın malzemelerini, bıçakları ve diğer yiyecekleri saklamak için uygundur. Yükseltilmiş kenarlar teneke kutuları ve kavanozları güvenli bir şekilde yerinde tutar.
DEPOLAMA ALANINI OPTİMİZE EDİN: Pratik mutfak alanı, mutfak dolaplarına veya tezgah üzerine kolayca sığar ve depolama alanını optimize eder. Koridorda veya banyoda depolama sistemi olarak da kullanılabilir.
Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar