Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 12+2 ADET I.Kosicka Mini Hazneli Rende

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL352,16


1 İŞ GÜNÜ


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet + 2 Adet hediyeli olarak toplam 14 adet paket olarak gönderilir.

Ürün Özellikleri : 


Materyal : Paslanmaz Çelik Bıçak  

Ölçüler : 13,5 x 6 x 4 cm cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Meyve, sebze, peynir, çikolata VB. Meyve ve sebzeleri rendeleyin: sebze rendesi ve meyve rendesi mutfak için iyi rendelerdir, kek veya hamur işleri yapmayı seviyorsanız, çikolata rendesi olarak kullanabilir, limon veya portakal gibi turunçgilleri rendeleyebilir veya zencefil ve sarımsak rendelemeniz gerekir. yemek pişirirken, ayrıca iyi bir Parmesan peyniri rendesi olarak da kullanılabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Hazneli rende, yiyecekleri yakalamak için bir aparata sahiptir, rendelenmiş yiyecekleri kesme tahtası ihtiyacını ortadan kaldırır.


PASLANMAZ ÇELİK : Pürüzsüz ve zahmetsiz ızgara sağlamak için 303 paslanmaz çelikten yapılmıştır,

KAYMAZ SAP : Sapı, kontrolü kolay, tutarken rahat, yiyecekleri rendelerken zahmetsiz ve güvenli.

ÇOK DAHA TASARRUFLU HAZNE FONKSİYONU : Yiyecekleri temiz tutmak için kapta hızlı bir şekilde toplamakla kalmaz, aynı zamanda doğrudan kaseler veya tabaklar üzerinde de kullanılabilir.

TEMİZLİĞİ KOLAY: Hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkanabilecek kullanışlı bir alet bulacaksınız. Kullanımdan hemen sonra durulamak daha iyidir.

HIZLI HAZIRLANMIŞ GIDALAR: Bu dilimleyici, yiyeceklerimizi hızla parçalara, şeritlere ve pürelere dönüştürebilir. pişirme sürenizi oldukça azaltır.

YERDEN TASARRUF : Karavan ve Küçük Mutfaklar için de İdeal Rende, çoğu mutfak çekmecesine kolayca sığacak şekilde tasarlanmış, yerden tasarruf sağlayan tasarımı ile küçük ve kompakt, kolay ve kullanışlı depolama için tasarlanmıştır.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar