Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 48+8 ADET Giulietta 200 ML Mini Erzak Kabı 4 Adet

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL818,37


1 İŞ GÜNÜ


Spesifikasyonlar :

Renk : TransForMacion Giulıetta serisi olarak tasarladık ve resimdeki ŞEFFAF Renk/tasarımı birebir rengine göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

Materyal : Polipropilen

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 48 Adet + 8 Adet hediyeli olarak toplam 56 adet paket olarak gönderilir.

Ölçüler : MİNİ - 9 x 6,5 cm 

Kapasite : 200 ML 

GENİŞ KULLANIM ALANI : Baharatlar, Kahve, atıştırmalıklar ve çay gibi kuru yiyecekleri saklamak için idealdir ve ayrıca sıvıları tutmak için mükemmeldir. Yiyecekler için bu hava geçirmez, sızdırmaz kaplar, hava geçirmez teknoloji ile sıvı dökülmesine karşı dayanıklıdır!

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Vakum sistemi silikon kenarlıklar ile, %100 hava sızdırmazlığı yaratır

ZARİF BOYUTLU KAPLAR: Mutfağınıza veya kilerinize, hava geçirmez kap ile bir yükseltme yapın.  

DAYANMAK İÇİN ÜRETİLDİ : Bu kaplar, son derece dayanıklı ve dayanıklı Polipropilen yapılmış yeni ve geliştirilmiş kapaklarla yıllarca sürecek. Kapak  mekanizması, %100 hava sızdırmazlığı yaratarak maksimum tazelik ve gıdaların uzun süre saklanmasını sağlar.
 

YERDEN TASARRUF SAĞLAYAN TASARIM : Bu dayanıklı kutular, alanı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Buzdolabına, dondurucuya veya dolaplara sığacak şekilde istiflenebilir, kilerde yer açmak için mutfağı organize etmenizi sağlar. Bu şeffaf kaplar ideal kiler düzenleyicileridir.

 
Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar