ModaCar Global Güvencesinde!

Arabaya Servis Toptan Çözümler olarak;
 
Toptan oto aksesuarları konusunda yılların deneyimiyle, oto dükkanları, benzinlikler, ara toptancılar, oto servisleri, yedek parça mağazaları otomobil plazalarına ve oto aksesuar siteleri'ne online xml bayiliği vermektedir.
 
Ürünler minmum 2 adet olarak sepetine eklenir ve +1 ve üzeri istediğiniz kadar arttırabilirsiniz.
 
Toptan oto aksesuar ve tuning ürünleri, oto aksesuar toptancıları için 9 taksite varan taksit seçeneğiyle büyük destek olmaktadır.
 
Arabaya Servis Toptan Çözümler olarak, Türkiye'nin ModaCar desteğiyle, en güvenilir oto aksesuar toptan satış online satış mağazası olmaktan gurur duyuyoruz.
 
AS Performance Team
 

NELER YAPIYORUZ

ModaCar ile,

2452 Kurumsal firmaya,Araca özel çözümler, isteğe uygun üretim 4400 ürünü,AR-GE birimlerimiz 6000 m2 kapalı alanda size özel tasarlayıp üretiyor,pazarlamanıza destek veriyoruz.

E-ticaret sitelerine,2650 markayı ve 11.000 ürünü tek noktadan sunuyor,sorunsuz e-ticaret desteği veriyoruz

21 Ülkeye İhracat'la Türkiye'nin ekonomisine kendi desteğimizi veriyoruz.

Her sattığımız ürüne özel önem veriyor,titizlikle hazırlıyoruz.Tek Tuş sistemi ile manuel müdaheleler tamamen devre dışı bırakıyor,% 100 otomatikleşmeler gerçekleştiriyoruz

Arabaya Servis ile,

"Toptan Çözümler" sunuyoruz.

Oto aksesuar mağazaları, benzin istasyonları, ara toptancılar, oto servisleri, yedek parça mağazaları otomobil plazaları 5000 ürün 436 marka "Toptan Çözümler"le Arabaya Servis'te %70'e varan fiyat avantajları ve 9 taksitle alışveriş imkanı sunuyor, finansmanlarına katkı sağlıyoruz.

Simoni Racing ile,

Sadece hazır Oto aksesuar işinde değil,ürün ve hizmetlerimizle sürücüleri daha iyi hissettirme işindeyiz diyoruz. Yenilik anlayışımız, çarpıcı fiyatlar, değişik hisler duyabileceğiniz ürünler ve çeşitlilik yaratıyoruz.

Yıllık ortalama;

8.000.000 karakter ürün bilgileri yazdık.

97.000 ürün fotoğrafı çektik

105.000 sipariş aldık.

1.080.000 adet ürün sattık

33.000 bizi seven müşterimiz oldu,bayilerimizin müşterileri hariç!

Rakiplerimiz bizi hep yüceltti,sektörde tüm ilklere imza attık,imzalarımızla takip edildik. Rakiplerimiz bizi daha ileri taşıdı,yüksek müşteri memnuniyeti ile öne çıkmamız hep teşvik edildi!

Tedarikçilerimiz için, "Tek noktadan tüm Dünya ya" ilkesi ve avantajıyla rakiplerinden ayrılmak yerine,rakipsizlikle yolumuza devam ediyoruz.Kurucumuzun "kırmızı" ilkesi hiç değişmedi.Çok daha fazla tedarikçi ve markamız oldu.Onlar,ModaCar dan kayıtsız memnun oldular,bizde onlardan kayıtsız..

Müşterilerimiz için, düşük kaliteli rekabet yerine ,ihtiyaçların çok daha fazla seçenekle ve kısa çözümü için sürekli modeller geliştirildi.Onlara en konforlu” alışveriş sisteminde en fazla çeşit sunuldu.Varlığımızın,hedeflerimizin,temennilerimizin halkası olmaya devam ettiler.

Çalışanlarımızla, sevgiyle destekleri hiç eksilmedi.İş ortamlarına katılımları hiç düşmedi,bir bebek gibi sahiplendiler,bir bebek gibi sahiplenildiler

Logomuza yansıyan 3 öğemiz hiç değişmedi.

Ülkemizde her yaşayan bireye kardeşimiz gözüyle bakmaktan geri kalmadık,SOSYAL SORUMLULUKLARIMIZI hiç unutmadık.

İlkelerimiz,temenni ve hedeflerimiz ana hatları hiç değişmeden,yenileneceğiz!

Rakiplerimiz bizi hep yücelteceğinden eminiz.İmzalarımız olacak,takip edileceğiz. %100 müşteri memnuniyeti için yeni yatırımlar yapacağız.

En büyük dağıtım ağımız devam edecek,dahada büyüteceğiz.ModaCar markalı ürünlerimizi üretmeye,ürettirmeye başlayacağız.

Tüm dünyada,Ülkesel bayiliklere başlanacak,Türkiye adını duyurmaya bizde katkı sağlayacağız.

Ülkemizde her yaşayan bireye kardeşimiz gözüyle bakmaktan geri kalmadan,SOSYAL SORUMLULUKLARIMIZ artarak devam edecek. 

Bayilik

ModaCar Oto Aksesuarları, Toptan oto aksesuar konusunda yılların deneyimiyle, oto aksesuar siteleri'ne bayilik vermektedir.
 
Toptan oto aksesuar ve tuning ürünleri, oto aksesuar toptancıları için 9 taksite varan taksit seçeneğiyle büyük destek olmaktadır.
 
Online alışveriş sitesi olanlar için XML veri tabanlı bayilik için web@modacar.com 'a e-posta gönderebilirsiniz.