Dizel Katkısı

Dizel katkısı, mazotlu araçlarda kullanılan, hem enjektörleri temizleyen hemde yakıt sarfiyatı sağlayan katkının ismidir. Dizel araçların yakıt almadan önce deposuna 1 kutu konularak kullanılır. Üstüne yakıt doldurularak iyice karışması sağlanmaktadır. Mazot katkısı diye de bilinen dizel katkısı, binek, ticari, kamyonet ve kamyonlarda dahi 50 litre yakıta 1 kutu konularak kullanılabilir.

En iyi dizel motor katkısı nerede satılır diye düşünmeyin ? Profesyonel enjektör temizleyici çeşitleri ve fiyatları sitemizde. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli enjektör temizleyici dizel katkısı Uygun fiyatlarla ArabayaServis.com’da.  

Dizel enjektör temizleyici, zaman içerisinde kükürt oranı yüksek mazot sebebiyle kurum yapmaktadır. Ayrıca kalitesi düşük mazot ta enjektörleri tıkayarak hem çekişi düşürür, hem yakıt tüketimini arttırır hem de yaptığı kurum ile aracın çalışma sesini bile değiştirir.

Mazot katkısı nedir sorunuza cevap da ArabayaServis.com’da. Dizel katkısI ile ilgili tüm bilgileri, kullanım ile ilgili sorusunu sitemizden öğrenebileceksiniz. Kategorimizde dizel enjektör temizliği ürünleri çeşitlerinden tavsiye edilen imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra Double Up, MotorSilk, Simoni Racing, Stac Italy, ModaCar ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem toptan hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.