Cam Bölümü Aksesuarları

Cam Bölümü Aksesuarları kategorisinde camınızın yaz ve kış aylarında bakımı ve temizliği için gerekli olan tüm ürünleri bir arada bulabilirsiniz.

Her araca uyumlu, uzun süre kullanabileceğiniz oto silecek, muz silecek, silecek lastiği ve arka silecek çeşitleri aracınızın camınıza tam yapışır ve pürüzsüz bir görüş açısı sunar. Kışın güvenli yolculuk yapabilmenizi kolaylaştıran buğu önleyici ürünler camınızın buğu olmasını engellerken, yağmur kaydırıcı çeşitleri 2 yıla kadar koruma sağlarken su damlaları da camınızdan çabucak akıp gider.

En iyi antifriz nerde diye düşünmeyin. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli ürün çeşitleri uygun fiyatlarla ArabayaServis.com’da.

Antifirizli cam suyu ve oto cam suyu çeşitleri kışın cam suyunuzun donmasını önleyerek cam temizliğinizi kolayca yapabilmenizi kolaylaştırır ve camınızda oluşan buz tabakasını kolayca çözer. Yağ, çamur, sinek gibi hertür lekeyi zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Alkollü yazlık cam suları ise camlarınıza parlaklık kazandırırken tüm lekelerden arındırabilir.

Buz çözücü nedir sorunuza cevapta ArabayaServis’te.

Kışın soğuk ve karlı havalarda araç camlarınızın camları buzlanma yapar ve sizi oldukça uğraştırır. Bu dertten sizi kurtaran buz çözücüler sıkıldığı anda buzu çözer, ve uygulandığı bölgede fark edilmeyen koruyucu tabaka oluşturarak buzlanmasını da engeller. Kışın araba kullanmak cam bölümü ürünleriyle artık çok kolay.

Kategorimizde cam bölümü aksesuarları ürün çeşitlerinden tavsiye edilen imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra Stacplastic, Nasiol, ModaCar, SimoniRacing ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.