Buz Çözücü Sprey

Kış aylarında oluşan buzlanmaya  karşı buz çözücü solüsyon sprey tavsiye edilen bir üründür. Araçlar için buz çözücü sprey camdaki buzlanmayı gidererek net görüş sağlar. araç buz çözücü çeşitleri kısa süreli olarak çok etkindir. Aynı zamanda araç,ev veya dükkan camlarındaki oluşan buzu önlemek içinde kullanılan cam buz çözücü, araba buz çözücü ile aynı görevi görür. Oto cam buz çözücü çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları sitemizde 9 taksitle alabilirsiniz.

Buz Çözücü Sprey Nedir ?

Kışın çok soğuk havalarda buzlanan aracınızın, kilitlerinizin, camlarınızın, kapı kolu gibi yerleri açmanızı ve temizlemenizi sağlayan spreydir.

Buz Çözücü Sprey Nasıl Kullanılır ?

Uygulanacak yüzeye soğuk ve buz oranına göre tahmini "fıs" olarak sıkınız. 1 dakika bekledikten sonra, buzun çözüldüğünü göreceksiniz.

Buz tutmayı önleyici, "sıkın, buz tutmasın" spreyi, otomobil, cam, kapı, kilit, tavan, sunrof, bagaj vb Sitelerde, Okullarda, Hastane Bahçelerinde, Benzin İstasyonlarında, (AVM)Alışveriş Merkezlerinin Açik Otoparklarında, Parklarda ve Bahçelerde, Yürüyüş yollarında,Cami ve İbadethanelerin bahçelerinde vb aklınıza gelebilecek her yerde,her alanda kullanılabilir.

48 Saat süreyle, BUZLANMANIN ÖNLENMESİ (ANTI-ICING) Özel formül ile sıkılan bölgenin-70 dereceye kadar buz tutmasını engeller.