%45AZ ÖDE

BrillantCare MicroTec Mikrofiber Araç Silme Kurulama Bezi 40x60 cm 425158

Bu ürünü sepette %30 İndiriminle 10,7 TL + kdv'den alacaksın  !    Buraya Tıkla! Stoğa Girince Haberin Olsun !Genel Bakış

BRILLANTCARE Mikroteknoloji otomobil silme bezidir. Mükemmel temizlik sağlar. Leke izi bırakmaz. Mikrofiber olağanüstü ince iplerden oluşan bir dokuma türüdür. İz bırakmadan temizleyen bezler ve çeşitli ısı geçirmez kumaşlar yapmakta kullanılır. Leke tutmaz. Brillantcare mikrofiber bezlerle yapılan araç yıkamalarında çizilme olmaz. Normal bir beze göre 10 kat daha fazla emiş gücüne sahiptir. Bu ürün %100 mikrofiberdir. Brillantcare mikroteknoloji otomobil silme bezi araç torpido temizliğinden ev banyo temizliğine kadar her alanda kullanılır. Yüksek kaliteli ve ekonomik üründür. 2'li pakettedir. Süper emici, dayanıklı ve yıkanılabilir bir yapıya sahiptir. Dokusu üzerinde bulunan sert lifler, yer etmiş toz ve kirli kanalları arasında hapsederek yüzey temizliğini gerçekleştirir. Kısa sürede deforme olmadığı için uzun süre kullanıma uygundur. Mikrofiber temizlik bezleri yoğun yardımcı maddelere gerek olmadan yağı, kiri ve tozu temizler. Yüzeylerdeki sıvıyı hızla emer ve kurular. Kısa sürede mükemmel temizlik ile zamandan tasarruf sağlar. Yeşil, mavi, kırmızı, pembe ve sarı renk seçenekleri bulunmaktadır.
Nerelerde Kullanırım?
Otomobil temizliğinde kullanılır bunun dışında ev, iş yeri, genel temizlik, cam temizliği, materyal silinmesi, banyo (Lavabo, fayans, yer küvet vs.), mutfak (tezgah, ocak, yer, masa, evye, armatür vs.), pencereler ve aynalar, parke PVC, mermer, linolyum ve tüm sert zeminler, torpido temizliği, koltuk temizliği, plastik yüzeyler, el temizliği, motor temizliği vb. alanlarda da kullanılabilir.
Nasıl Kullanırım? Brillantcare microtec. oto silme bezini kullanırken sadece su ile nemlendirin, herhangi bir deterjan ya da temizlik malzemesi ile kullanmayınız. Kullanım öncesinde bezinizi ıslattıktan sonra iyice sıkarak suyunu alınız. Bezinizden en iyi sonucu almak için ıslak olarak değil hafif nemli olarak kullanınız. Kirlenmiş yüzeye uygulayınız. Temizlik süresince beziniz hem ön hem arka yüzünü kullanınız.

** KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİ

21 Banka Kartına 9 taksitle düşük vade farklarıyla ödeme.

Hangi bankalar dersen, ürünlerin detayında hemen ürün resminin altında bu bilgiyi görebilirsin


PERAKENDE Mİ ALACAKSIN ?


** HIZLI DESTEK

toptancozumler@arabayaservis.com veya WhatsApp 0530 690 26 86  30 dk'da hızlı destek alın.