Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

BrillantCare Kadife Peluş Dış Cilalama Son Kat Hızlı Cila Temizlik Parlatma Bezi 40x40 cm

SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet
Barcode: 7410000429001

  Tükendi!  
KAMPANYA : 6-11 Adette %10 - 12+ Adette % 16 İndirim


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki Renk-Desen örnektir, mavi, yeşil, sarı gibi renkler gönderilebilir.  

Materyal : Kadife Peluş 

Ölçüler : 40 x 40 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI :  Cam, kaporta parlatma, cilayla birlikte veya sonrası parlatma işlemleri gibi bir çok amaçla kullanılabilir.


EXTRA KALIN KADİFE HAVLU BEZ : 40 x 40 cm ölçülerinde, çift katmanlı tasarıma sahip, Cam, kaporta parlatma, cilayla birlikte veya sonrası parlatma işlemleri gibi bir çok amaçla kullanılabilir. Kokusuz, toz, kir, yağ, lekeleri çıkarmak için harika, birinci sınıf ultra ince yoğun elyaflardan yapılmıştır. Farkı gerçekten hissedebilirsiniz.

YUMUŞAK VE TÜY BIRAKMAZ : Kaplamaları veya diğer yüzeyleri çizmez, iz bırakmaz, tüy bırakmaz. Üstelik %100 makinede yıkanabilir.

ÖZELİKLE DIŞ YÜZEYLERDE HASSAS YÜZEYLERİ ÇİZMEZ : Bu kadife peluş havlu, her kullandığınızda Arabanızı araba şampuanı sabunuyla duruladıktan sonra, havluyu dörde katlayın, hafif miktarda Detay Spreyi, Sprey Cila ile kurutmaya yardımcı olarak buğulayın ve kurumaya yardımcı olur. su lekeleri olasılığı. - Bu işlem ekstra bir parlaklık ile size zaman kazandırır!

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.