Bagaj Aksesuarları

Bagaj Aksesuarları kategorisinde araç bagaj, bagaj çantaları, oto buzluk ve spoyler gibi yüzlerce çeşit bagaj bölümü ürününü bulabilirsiniz.

Seyahat ederken valizlerinizi ve eşyalarınızı aracınızın tavan kısmında kolay ve güvenli bir şekilde taşıyabilmeniz için araba bagajı, port bagaj, tavan ve kayak bagajı çeşitlerinden seçim yapabilir, bisikletleriniz için bisiklet taşıyıcı kullanabilirsiniz. Eşya ve çantalarını sabitleyebilmeniz için bagaj lastiği ve bagaj filesi kullanmak dağılmalarını önler ve zarar görmelerini engeller.

Konforlu yolculuklarınız için seyahatlerinizde gıda ve içeceklerinizi soğuk tutmak için kullanabileceğiniz oto buzluk çeşitlerini aracınızın bagajına yerleştirebilirsiniz.

En iyi  bagaj çantası  nerde diye düşünmeyin. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli ürün çeşitleri uygun  fiyatlarla  ArabayaServis.com’da.

Bagajdaki dağınıklığı toplayan bagaj organizerleri farklı modellere sahiptir ve farklı ihtiyaçlara yönelik olarak üretilmiştir.  Bölmeleri ve şık tasarımlarıyla aracınızın hem düzenini sağlar hem de şık görünür.

Bagajınızın tabanını koruyan bagaj paspası, bagaj kapağı koruyucu şeritler de bagaj aksesuarları kategorisinde yer alan ürünlerden bazılarıdır. Otomobilinde sportif tarzı sevenler için spoyler çeşitlerinden seçim yapabilir, tamir işleriniz için lokma seti ve takım malzeme çantalarını kilitli kapaklarıyla bagajınızda muhafaza edebilirsiniz.

Kategorimizde bagaj aksesuarları ürün çeşitlerinden  tavsiye edilen  imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra  Sonax, Aiwa, ModaCar, SimoniRacing ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.